szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Honey pochwaliła się mamą! Podobne?

Honey pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swoją mamą! Obie panie są bardzo podobne i mają niemal identyczną fryzurę. Zobacz, jak wygląda mama Honoraty Skarbek!

Tagi: bożena skarbek, Honey, Honorata Skarbek

Honey wystąpi w Tańcu z gwiazdami?

Honey pokazała na Instagramie zdjęcie ze swoją piękną mamą! Choć Bożena Skarbek jest blondynką, Honorata jest do niej bardzo podobna. Łączą je śliczne uśmiechy i ... bardzo podobne fryzury!

Mamuniowe party - podpisała zdjęcie Honey.

Internauci byli zachwyceni zdjęciem - mama Honoraty Skarbek wygląda na przesympatyczną osobę. Uwadze fanów Honey nie umknęły też jej kolczyki - duże, złote krzyże.

Piosenkarka należy do gwiazd, które często chwalą się swoją mamą - widać, że panie mają ze sobą bardzo dobry kontakt i świetnie bawią się w swoim towarzystwie.

Zobacz też: Honey pokazała płaski brzuch! Stylizacja gwiazdy to HIT czy KIT? >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 22.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Honey nie ma miejsca na darmowe ubrania: Mieszkam na 20 metrach kwadratowych!
Honey nie ma miejsca na darmowe ...

Honorata Skarbek ma problem - jej ubrania nie mieszczą się w mieszkaniu! Gwiazda pożaliła się, że mieszka w ciasnej kawalerce. Na szczęście niedługo to się zmieni - Honey właśnie buduje wielki dom.

Honey wystąpi w Tańcu z gwiazdami?!
Honey wystąpi w Tańcu z gwiazdami?!

Honorata Honey Skarbek wystąpi w programie Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami? Wiele wskazuje na to, że już we wrześniu zobaczymy piosenkarkę na parkiecie w tanecznym show Polsatu!