szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Poznaj bliżej Honoratę Honey Skarbek

HONORATA HONEY SKARBEK: polski Justin Bieber w spódnicy? SYLWETKA GWIAZDY

Kariera Honey, czyli Honoraty Skarbek przypomina bajkę o Kopciuszku. Jej współczesną wersję, w której w roli dobrej wróżki wystąpił… internet. Poznaj bliżej najsłynniejszą polską śpiewającą blogerkę!

Tagi: Honey, honey blog, honey honorata skarbek, honey justin bieber, honey piosenki, honey teksty, honey twitter, honorata honey skarbek, honorata skarbek blog, honorata skarbek-wikipedia, kim jest honorata skarbek?

HONORATA HONEY SKARBEK: polski Justin Bieber w spódnicy? SYLWETKA GWIAZDY

Honey, czyli Honorata Skarbek to kolejna z gwiazd, która narodziła się w internecie

fot: Facebook

Biografia Honoraty Skarbek - wszystko zaczęło się od bloga

Honorata Honey Skarbek zaczęła prowadzić bloga, gdy miała 13 lat. Opisywała w nim swoje codzienne życie i wrzucała propozycje stylizacji. Jak mówi: Wszystkie nastolatki miały wtedy jakiegoś bloga i ja też nie chciałam odstawać od tej reguły. Okazało się jednak, że jej strona zyskiwała fanów dużo szybciej niż te prowadzone przez jej koleżanki.  Kiedy zorientowała się, że jest popularna? Kojarzę moment, kiedy pewnego dnia weszłam w statystyki mojego bloga – oglądalność nagle skoczyła z pięciu do trzynastu tysięcy odwiedzin dziennie – mówi Honey. Trzeba też przynać, że Skarbek bardzo poważnie traktowała swoją działalność w sieci. Na jej blogu rzadko pojawiały się fotki strzelane komórką przed lustrem. Częściej były to profesjonalne ujęcia z sesji. Pewnie moje rówieśniczki były zainteresowane tym, jak udaje mi się realizować w swoich pasjach. Może szukały też motywacji dla siebie? Ja zawsze staram się motywować młodych ludzi do osiągania swoich marzeń – podkreśla wokalistka.

Kiedy Honorata Skarbek zaczęła śpiewać?

Pierwszą piosenkę Honorata nagrała jako 16-latka w studio nagraniowym swoich znajomych i – rzecz jasna – natychmiast wrzuciła ją do netu. Na szczęście spotkała się z pozytywnym odbiorem. Tak to wyglądało przez następne trzy lata – wspomina. Podobnie, jak to miało miejsce z jej blogiem, internauci pokochali jej muzykę. Popularność wykonywanych przez Honey utworów była ogromna, dochodziła nawet do 6 milionów odsłuchań! Jej sukcesy nie były tylko wirtualne. W 2009 roku zajęła III Miejsce w polskiej edycji konkursu Motorolastar gdzie członkami jury byli Wyclef Jean oraz Fergie, a w 2010 roku dotarła do finału konkursu Coke Live Music Fresh Noise. Miała też okazję supportować koncerty takich gwiazd jak Matt Pokora czy Eddy Wata. Mniej więcej wtedy znalazł mnie mój menadżer, z którym wysłaliśmy materiał do wytwórni (Universal) i udało się, podpisaliśmy kontrakt. Wszystko działo się strasznie szybko – płyta, potem od razu teledysk... Prawdziwy polski american dream – mówi piosenkarka. Coś w tym jest. W produkcję debiutanckiego krążka Honey byli zatrudnieni światowej sławy producenci tacy jak Chris Gehringer, który osobiście zajmował się masteringiem płyt między innymi Rihanny, Katy Perry czy Lady Gagi.

Druga płyta Honoraty Skarbek

Honorata w marcu 2013 miała okazję grać przed koncertem swojego idola, Justina Biebera. Wkrótce będziemy też mieli okazję posłuchać jej nowej płyty zatytułowanej Million, która ma być bardziej osobista od poprzedniej. Ludzie, z którymi współpracowałam, mówili, że przy pierwszej płycie nie ma co szaleć. A ja dziękowałam losowi za tę szansę i nie naciskałam. Dopiero drugi album będzie w pełni moim brzmieniem – zapewnia Honey. Cóż, czekamy zatem na nową płytę!

Jeśli chcecie być na bieżąco z dokonaniami artystki zajrzyjcie na jej bloga: www.honorata-skarbek.com

Autor: News Girl

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 03.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Honey nie ma miejsca na darmowe ubrania: Mieszkam na 20 metrach kwadratowych!
Honey nie ma miejsca na darmowe ...

Honorata Skarbek ma problem - jej ubrania nie mieszczą się w mieszkaniu! Gwiazda pożaliła się, że mieszka w ciasnej kawalerce. Na szczęście niedługo to się zmieni - Honey właśnie buduje wielki dom.

Honey wystąpi w Tańcu z gwiazdami?!
Honey wystąpi w Tańcu z gwiazdami?!

Honorata Honey Skarbek wystąpi w programie Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami? Wiele wskazuje na to, że już we wrześniu zobaczymy piosenkarkę na parkiecie w tanecznym show Polsatu!

Honey pochwaliła się mamą! Podobne?
Honey pochwaliła się mamą! Podobne?

Honey pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ze swoją mamą! Obie panie są bardzo podobne i mają niemal identyczną fryzurę. Zobacz, jak wygląda mama Honoraty Skarbek!