szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz pikatne zdjęcie Honoraty Honey Skarbek

HONORATA HONEY SKARBEK i pikantne zdjęcie! Wokalistka znów zaskakuje. Zobacz odważne zdjęcie Honoraty Skarbek!

Honorata Honey Skarbek znów zaskoczyła! Do internetu wrzuciła swoje intymne zdjęcie. Fotografię opublikowała na jednym z portali społecznościowych. Dlaczego? Czy chce w ten sposób zwrócić na siebie uwagę? A może po prostu lubi dzielić się z innymi swoim życiem prywatnym?

Tagi: honorata honey skarbek, honorata honey skarbek sopot, Honorata Skarbek, honorata skarbek bikini, honorata skarbek pikantne zdjęcia, honorata skarbek zdjęcia, honorata skarbek-wikipedia, prywtane zdjęcia honoraty skarbek

HONORATA HONEY SKARBEK zaskakuje. Zobacz pikantne zdjęcie wokalistki! Co oznaczają?

Zdjęcie Honoraty na jednym z portali

fot: internet

Honorata Honey Skarbek coraz odważniej chwali się swoim prywatnym życiem! Ze swoimi fanami w internecie podzieliła się bardzo intymnym zdjęciem. Widać na nim artystkę w czułych objęciach chłopaka. Co chciała w ten sposób osiągnąć? Prawdopodobnie młoda wokalistka próbuje za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę i jeszcze bardziej zainteresować swoją osobą media. Nie raz przekonaliśmy się, że gwiazdy, które wrzucały do sieci swoje bardzo prywatne zdjęcia, zyskiwały na popularności. Większość celebrytów pamięta przy tym jednak o umiarze i zachowuje zdrowy rozsądek. W przypadku Honoraty Skarbek można mieć natomiast wrażenie, że granica dobrego smaku jest jeszcze daleko, a gwiazda nie ma najmniejszego problemu z obnażaniem swojej intymności i nie ma potrzeby ukrywania szczegółów swojego prywatnego życia przed światem. Możemy zatem chyba spodziewać się jeszcze bardziej pikantnych zdjęć artystki. Pytanie co na to chłopak, który pojawił się na zdjęciu piosenkarki oraz rodzina i najbliżsi wokalistki. Czy dzielenie się publicznie aż tak prywatnymi zdjęciami to dobry pomysł? Czekamy na twoją opinię!

Autor: ko

Zdjęcia: internet

Publikacja: 17.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również