szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Honorata Skarbek boi się o swoje zdrowie

Honorata Skarbek chorowała na białaczkę. Choroba gwiazdy jest w stanie remisji, ale Honey znów zaczęła się bać o swoje zdrowie! Teraz zaangażowała się w słusznej sprawie.

Tagi: choroba honey, Honey, Honorata Skarbek, Honorata Skarbek jest chora

Honorata Skarbek

fot: www.honorata-skarbek.com

Jakiś czas temu Honorata Skarbek wyznała, że w dzieciństwie chorowała na białaczkę. Do tej pory bierze leki, które utrzymują chorobę w stanie remisji. Wokalistka nie opowiada w mediach o swoich przejściach i stanie zdrowia, ale teraz postanowiła zamieścić ważny apel na Facebooku.

Przeczytaj więcej o Honoracie Skarbek!

Gwiazda poprosiła swoich fanów o podpisanie petycji, która sprzeciwia się wprowadzeniu generyków na miejsce leku, który podaje się do leczenia białaczki. To istotna sprawa dla wszystkich chorych i samej Honey, która znów zaczęła się bać o swoje zdrowie.

Kochani! Ostatnio zaczęłam dostawać mnóstwo próśb, dotyczących nagłaśniania pewnej akcji i zbierania podpisów pod petycją. Chodzi o wprowadzenie generyków zamiast leku (Glivek), którym leczę przewlekłą białaczkę szpikową. Poza mną, jest też mnóstwo innch chorych i dodaję to ze względu na nich. Zastąpienie naszego leku generykiem nie gwarantuje takich samych efektów leczenia, czyli w moim przypadku zupełnie udanej remisji. Pierwszy raz od 8 lat poczułam brak poczucia bezpieczeństwa, związanego z moim stanem zdrowia, stąd moja decyzja o nagłosnieniu tej akcji - napisała Honorata Skarbek.

Autor: Kinga

Zdjęcia: www.honorata-skarbek.com

Publikacja: 24.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również