szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Honorata Honey Skarbek sprzedaje ubrania na LaModa.pl!

Honorata Skarbek na LaModa.pl! Jakie ubrania sprzedaje Honey?

Jeśli jesteś fanką stylu Honey, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Honorata Skarbek dołączyła do grona gwiazd, które sprzedają swoje ubrania na portalu LaModa.pl!

Tagi: gdzie kupić ubrania honey, honey la moda, honey lamoda.pl, honey ubrania, Honorata Skarbek, honorata skarbek la moda, honorata skarbek lamoda.pl, honorata skarbek ubrania

Honorata Skarbek na LaModa.pl! Jakie ubrania sprzedaje Honey?

Honorata Skarbek dołączyła do gwiazd sprzedających swoje ubrania na LaModa.pl

fot: Honorata Honey Skarbek (oficjalny fanpage)

Honorata Skarbek otworzyła swoją szafę dla portalu LaModa.pl! Jednak jeśli marzycie, by stać się właścicielkami jakiegoś ciuszka należącego wcześniej do Honey - musicie się spieszyć! Ubrania piosenkarki sprzedają się jak w błyskawicznym tempie!

W związku z tym, że dostaje od Was wiele pytań gdzie można kupić rzeczy z moich stylizacji, postanowiłam otworzyć swoją szafę! - napisała do fanów autorka hitu LalaloveMam dla Was wiele rzeczy, w których pojawiam się na galach, koncertach czy na co dzień. Mam nadzieję, że każda z Was znajdzie coś dla siebie!

Garderoba wokalistki i jednocześnie blogerki modowej niejednokrotnie bywała przedmiotem zazdrości. Styl Honey naśladowany jest bowiem nie tylko przez fanki jej muzyki. Najpopularniejszymi markami w szafie Honoraty są H&M, Atmosphere, Moodo, ROMWE, Tally Weijl i Zara, zatem ceny ubrań są bardzo racjonalne.

Honorata Skarbek zaprojektowała kolekcję ubrań! >>

Stylizacja Honey z festiwalu w Sopocie! >>

Autor: monroe

Zdjęcia: Honorata Honey Skarbek (oficjalny fanpage)

Publikacja: 29.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również