szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Hubert Urbański zdradza szczegóły o swoim nowym programie

Hubert Urbański u Wojewódzkiego: Dostałem program, w którym pokażę jak szukam pracy

Do niedawna bezrobotny Hubert Urbański będzie miał nowy program, w którym pokaże jak szuka pracy. U Kuby Wojewódzkiego prezenter zdradził, na czym polega jego projekt.

Tagi: hubert Urbański, kuba wojewódzki, urbański u wojewódzkiego

Łukasz Jemioł

fot: kuba.tvn.pl

W programie Kuby Wojewódzkiego wystąpił dawno niewdziany w telewizji Hubert Urbański. Były prowadzący teleturnieju Milionerzy powrócił na chwilę do swojej byłej stacji, by opowiedzieć, co się u niego zmieniło po stracie posady w TVN. Nie jest tajemnicą, że przez ostatnie lata Urbańskiemu nie zbyt dobrze wiodło się w sprawach zawodowych. Najpierw TVN zdjął Milionerów z anteny, potem po niespodziewanie prezenter stracił pracę w telewizyjnej Dwójce. Jak się jednak okazuje, Hubert Urbański już niedługo znów pojawi się na ekranie telewizorów i to w całkiem nowej roli! O swoich planach opowiedział w programie Kuby Wojewódzkiego.

- Przygotowuję teraz projekt dla TTV. Program polega na tym, że chcę pokazać jak szukam pracy - powiedział Urbański. Jak się okazuje pomysł na zrealizowanie takiego programu podsunęli mu internetowi hejterzy, zachęcając w złośliwych komentarzach, by bezrobotny prezent w końcu wziął się do porządnej pracy. - Skoro tak, o może jest to dobry pomysł, żeby wziął się za jakąś uczciwą robotę - przyznał.

Jak zapewnia prowadzący nowego show w należącej do Polsatu stacji TTV, w programie dowiemy się, co to jest uczciwa robota i co to znaczy.

Kuba: A jak pójdziesz do Polsatu i cię przyjmą to co?

Hubert: To chyba nie spełnia kryteriów uczciwej pracy.

Przy okazji Urbański powiedział, jakiej roboty na pewno się nie podejmie. Kuba przytoczył jego dawną wypowiedź, w której prezenter oświadczył, że nie chce być gościem, który chodzi po domu i sprawdza, czy półki są z kurzu wytarte. Czyżby nawiązywał do programu Perfekcyjna Pani Domu i Małgorzaty Rozenek?

Kuba: Co masz do tego programu? Ta dziewczyna uczciwie pracuje.

Hubert: Ona swoją robotę robi bardzo dobrze, ale dla mnie jest coś seksistowskiego i nieładnego w tym, że przychodzą baby do programu i się ścigają która lepiej wytrze kurz z półki. Proszącym wzrokiem mówią: "Dałam radę? Dobrze posprzątałam? Mogę dostać szarfę?". Gdybym był kobietą nigdy bym nie poszedł do takiego programu.

Ma rację?

Autor: JW

Zdjęcia: kuba.tvn.pl

Publikacja: 25.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również