szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ikony mody Joanny Horodyńskiej: Czyj styl podziwia polska stylistka?

Joanna Horodyńska to jedna z najlepiej ubranych Polek. Jak mało kto potrafi łączyć trendy i tworzyć z nich niebanalne stylizacje. Spytaliśmy Joanny Horodyńskiej o to, kto według niej zasługuje na tytuł ikony mody. Zobacz co powiedziała portalowi Glamki.pl!

Tagi: ikony mody, joanna horodyńska, joanna klimas

Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy roku 2013. Kogo z polskich celebrytów wyróżniła Joanna Horodyńska?

Joanna Horodyńska

fot: WBF

Joanna Horodyńska to jedna z najbardziej znanych stylistek, ale też modowy autorytet i wyrocznia w kwestiach stylu. Jak mało kto zna się na trendach i sekretach stylizacji, a każde jej publiczne pojawienie się to okazja do przyjrzenia się kolejnym modowym wyborom gwiazdy.

Jak każda wielbicielka mody, Joanna Horodyńska śledzi pokazy mody, ale też styl gwiazd czy blogerek. Ocenianie stylizacji to także jej praca, a dla wielu znanych osób jej słowa pochwały lub nagany są prawdziwym być albo nie być!

Joanny Horodyńskiej nie mogło zabraknąć na piątkowym pokazie nowej kolekcji Joanny Klimas Logo Game. Spytaliśmy ją o to, które z gwiazd zasługują jej zdaniem na to, by nazywać je ikonami mody.

- Kate Moss jest dla mnie na pewno największą ikoną mody, przez to, że ma swój własny styl. Nawet jeśli to są już oklepane zestawy to na niej one zawsze wyglądają zupełnie inaczej. - przyznaje Joanna Horodyńska.

Kto jeszcze zachwyca stylistkę?

- Tilda Swinton za to, że jest taka awangardowa, że potrafi założyć smoking z piórami na czerwony dywan i że zawsze dobrze w tym wygląda, to do niej pasuje, bo to jest jej osobowość. Uwielbiam też styl Miroslavy Dumy za to, że łączy nowoczesność z tradycją. Wybiera ubrania, po które nie sięgamy, bo wydaje się nam, że będzie nas to postarzać, a ona pokazuje, że w takich ubraniach można wyglądać pięknie - wyznała gwiazda.

Czy zdaniem Joanny Horodyńskiej warto wzorować się na stylu tych gwiazd? Okazuje się, że... niekoniecznie.

Warto obserwować, wykorzystywać pojedyncze elementy, ale przekładać je na własną osobowość, bo na tym właśnie polega dobry styl - zapewnia Joanna Horodyńska.

Przeczytaj więcej o Joannie Horodyńskiej >>>

Autor: J.M.

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 07.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również