szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dawna buntowniczka sprzedała się prawie za milion złotych!

Ile Agnieszka Chylińska zarobiła na reklamie telewizyjnej Avivy?

Agnieszka Chylińska dołączyła właśnie do pokaźnego grona gwiazd reklamujących banki i ubezpieczenia na życie. Jurorka Mam talent po raz pierwszy spróbowała swoich sił aktorskich! Ile Aviva musiała zapłacić Chylińskiej za spot? Znamy powód, dla którego cena była wokalistki zespołu O.N.A.  to ponad pół miliona złotych.

Tagi: Agnieszka Chylińska, Agnieszka Chylińska ile zarobiła na reklamie, agnieszka chylińska reklama tv, chylińska 2013, Chylińska Agnieszka, chylińska dzieci, chylińska reklama avivy, ile chylińska dostała za reklamę, zarobki gwiazd

Ile Agnieszka Chylińska zarobiła na reklamie telewizyjnej Avivy?

Kiedyś Agnieszka Chylińska znana była z wulgarnego języka i rockowego stylu życia. Dziś jest sprawiedliwą jurorką, a w domu matką, żoną i jak się okazuje...gospodynią!

fot: youtube.com

Czy patrząc na młodą Agnieszkę Chylińską, wierzyliście, że kiedyś z jej ust padną słowa: prasuję, sprzątam, gotuję? Stało się to możliwe po efektownej przemianie wokalistki, jaka miała miejsce kilka lat temu. 5 lat po przejęciu rządów w Mam talent Chylińska przyjęła propozycję Avivy, firmy zajmującej się ubezpieczeniami na życie i wystąpiła w spocie reklamowym.

Reklama Avivy przedstawia Chylińską jaką przykład "matki Polki". Agnieszka zajmuje się wychowaniem dzieci i codziennymi pracami domowymi, ale nie zapomina o ubezpieczeniu swojej rodziny w Avivie. Jurorka Mam talent wypadła w tej roli dość przekonująco. W końcu na co dzień jest przede wszystkim matką trójki dzieci - 7-letniego Ryszarda, 3-letniej Estery i półrocznej Krysi. W obowiązkach pomaga jej partner Marek.

Cena, jaką Aviva musiała zapłacić za udział gwiazdy w reklamie, to aż 700 tys. złotych. Przedstawiciel grupy ubezpieczeniowej uzasadnił kwotę w tabloidzie "Fakt". Dzisiejsze wcielenie Agnieszki Chylińskiej to rzeczywiście obraz kochającej matki, którą rodzicielstwo zmieniło nie do poznania i sprowadziło na jasną stronę mocy. Wartość reklamowa Chylińskiej jest wysoka także ze względu na brak udziału gwiazdy w podobnych projektach. Na dodatek spot wyreżyserował znany reżyser, Xawery Żuławski (Wojna polsko-ruska), więc cała produkcja musiała być bardzo kosztowna!

Autor: kczezyk

Zdjęcia: youtube.com

Publikacja: 11.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również