szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Córka premiera utrzymuje się z prowadzenia własnego bloga

Ile zarabia KASIA TUSK? Jej blog przynosi jej tysiące złotych. Sprawdź ile dokładnie

Kasia Tusk utrzymuje się z własnego bloga! Przynosi on córce premiera gigantyczne dochody. Wiemy ile Kasia Tusk zarabia na swoim blogu każdego miesiąca! O takiej pensji większość może tylko pomarzyć!

Tagi: ile zarabia kasia tusk, kasia tusk, kasia tusk blog, kasia tusk blog 2 urodziny, kasia tusk blog roku, kasia tusk blogspot, kasia tusk ile zarabia, kasia tusk moda, kasia tusk zarabia, kasia tusk zarobki, pieniądze kasi tusk

Ile zarabia KASIA TUSK? Jej blog przynosi jej tysiące złotych. Sprawdź ile dokładnie

Kasia Tusk

fot: Super Express

Kasia Tusk utrzymuje się ze swojego bloga! Od prawie trzech lat prowadzi makelifeeasier.pl, gdzie pokazuje swoje stylizacje, doradza internautkom jak dobrze wyglądać czy co robić w wolnym czasie. Strona jest coraz popularniejsza, a to oznacza, że rosną też przychody córki premiera.

Eksperci Newsweek'a obliczyli, że Katarzyna Tusk zarabia miesięcznie nawet 50 tysięcy. Tygodnik przytoczył też wypowiedź Kasi, z jednego z jej ostatnich wywiadów, w którym zdradziła jak zarabia: Uważam, że zarabiam dużo jak na swój wiek, ale większość tak zwanych korzyści majątkowych to w moim przypadku ubrania, dodatki i kosmetyki, które dostaję od firm.

Kasia Tusk miała nosa, żeby zacząć pisać o modzie, choć inne blogerki nie są zadowolone z jej sukcesu. Konkurentki zarzucają Kasi, że notorycznie łamie blogowy savoir-vivre i nie zaznacza, który jej wpis to reklama, a który płynie z głębi serca, ale dla czytelniczek to bez znaczenia - komentuje Newsweek.

Życie polskich blogerek może być jeszcze lepsze, bo dziś nie są już one na marginesie show-biznesu. Niektóre urosły wręcz do ranki pierwszoligowych celebrytek, które pokazują się w pierwszych rzędach na pokazach mody i są zapraszane na otwarcia butików.

Autor: ko

Zdjęcia: Super Express

Publikacja: 22.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również