szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ile zarabiają gwiazdy dzięki show?

Zarobki gwiazd budzą wiele emocji. Często są to bowiem stawki, które przyprawiają o zawrót głowy! Sprawdź, ile zarabiają gwiazdy dzięki programom rozrywkowym.

Tagi: agnieszka włodarczyk, edyta górniak, ile zarabiają gwiazdy, joanna moro, zarobki gwiazd

włodarczyk, moro, górniak

fot: WBF

Znane programy rozrywkowe śmiało można nazwać maszynami do zarabiania pieniędzy. Producenci inwestują w nie gigantyczne kwoty, ale jeszcze więcej na nich zarabiają. Tak samo jak gwiazdy, które biorą w nich udział, bo to właśnie one przyciągają widzów. Nic więc dziwnego, że ich stawki przyprawiają o zawrót głowy!

Fakt dowiedział się, ile zarabiają gwiazdy dzięki programom rozrywkowym takim jak: Twoja twarz brzmi znajomo, Taniec z Gwiazdami, Project Runway, Top Model czy The Voice of Poland.

Ile zarabiają gwiazdy?

Agnieszka Włodarczyk za udział w show Twoja twarz brzmi znajomo otrzymywała 5 tys. złotych za każdy odcinek. Zarobiła 40 tys. złotych. Kilka lat temu, gdy występowała w Jak oni śpiewają, otrzymywała 8 tys. za odcinek, dzięki czemu zarobiła 184 tys. złotych za dwie edycje.

Przeczytaj więcej o zarobkach gwiazd

Większą stawkę otrzymała Joanna Moro za udział w Tańcu z Gwiazdami. Aktorka otrzymała 8 tys. złotych za odcinek, czyli zarobiła 88 tys. złotych. Słabiej został wyceniony Dawid Kwiatkowski, który dostawał 3 tys. złotych za odcinek Tańca z Gwiazdami, dzięki czemu zarobił 30 tys. złotych za 10 odcinków.

Prawdziwie gwiazdorskimi stawkami może się za to pochwalić Edyta Górniak, która zarobiła 500 tys. złotych za Taniec z Gwiazdami oraz 288 tys. złotych za The Voice of Poland (16 tys. zł za odcinek). Z kolei Marysia Sadowska otrzymywała 10 tys. złotych za odcinek The Voice of Poland.

W Top Model też nieźle płacą. Joanna Krupa zarobiła 1,5 miliona złotych za 3 edycje programu. Anja Rubik otrzymała 750-800 tys. złotych za udział, mimo że w ostatnim sezonie programu spędziła na planie tylko dwa dni.

Wygląda na to, że warto być gwiazdą.

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 02.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
STING i SLASH: Na których utworach zarobili najwięcej?
STING i SLASH: Na których utworach ...

Ile zarabiają muzyczne gwiazdy? Sting i Slash są kompozytorami ogromnej iczby popularnych utworów. Jak dużo są warte ich przeboje i które utwory przynoszą im największe dochody? Sting i Slash zdradzają, ile jest ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...