szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dziecko księżnej Kate i Williama - jaki imię otrzyma potomek książęcej pary?

Imię dziecka księżnej Kate i Williama inspiruje brtyjskie mamy

Jak będzie miało na imię dziecko księżnej Kate i Williama? Na tę decyzję czekają dziesiątki brytyjskich matek, których pociechy przyszły na świat tuż przed narodzinami królewskiego potomka. Wielu rodziców chce, by ich pociecha nosiła takie samo imię jak dziecko Kate i Williama. Według brytyjskich mediów obecnie co dziesiąta para wstrzymuje się z decyzją.

Tagi: dziecko kate i williama imię, dziecko kate middleton imie, dziecko księżnej kate imię, imię dziecka kate i williama, imię dziecka kate middleton, imię dziecka księżnej kate, jak ma na imię dziecko kate middleton, kate middleton

Imię dziecka księżnej Kate i Williama inspiruje brtyjskie mamy

Księżna Kate w ciąży. Jak da na imię swojemu dziecku?

fot: BULLS

W Wielkiej Brytanii zapanowało prawdziwe szaleństwo związane z narodzinami dziecka księżnej Kate i Williama. Brytyjczycy kupują pamiątki związane z tym wydarzeniem, typują w zakładach bukmacherskich imię dla królewskiej pociechy a ostatnio nawet wstrzymują się z nadawaniem imienia swoim nowo narodzonym dzieciom!

Jak informują brytyjskie media co dziesiąty nowo narodzony Brytyjczyk nie posiada na razie imienia. Brytyjscy rodzice, których pociechy przyszły na świat w ostatnich kilkunastu godzinach, wolą poczekać z decyzją na imię królewskiego potomka. Wiele par pragnie, by ich pociecha nosiła to samo imię co dziecko Kate i Williama.

Jak na razie nie wiadomo jakiej płci jest dziecko książęcej pary. Brytyjczycy obstawiają, że jeśli będzie to córka, to otrzyma imię Aleksandra lub Elżbieta, jeśli syn - będzie się nazywać James lub Jerzy. Istnieje jednak o wiele więcej pomysłów na imię dla dziecka księżnej Kate i Williama.

Zobacz: Dziecko księżnej Kate: jakie imię? Brytyjczycy robią zakłady!>>>>

W najbliższych tygodniach możemy więc spodziewać się wysypu dziewczynek lub chłopców o tym samym imieniu, jakie będzie nosił królewski potomek.

Autor: JW

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 13.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również