szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Iwona Węgrowska: Moje sutki były PODNIECONE

Sutki Iwony Węgrowskiej stały się najważniejszym tematem dnia! Zdaniem seksuologa, przez liczne operacje plastyczne sutki gwiazdy przesunęły się na różne pozycje. Iwona Węgrowska zapewnia, że z jej sutkami wszystko jest w porządku i były po prostu... podniecone.

Tagi: Iwona Węgrowska, piersi węgrowskiej

iwona węgrowska

fot: WBF

Niedawno Iwona Węgrowska pojawiła się na imprezie jednej ze stacji telewizyjnych. Gwiazda zaprezentowała się w lateksowym wdzianku, które mocno podkreślało jej powiększone piersi. Uwagę wszystkich zwróciły także mocno sterczące sutki gwiazdy, które stały się nawet tematem dnia. Co ciekawe, seksuolog dr Stanisław Dulko w rozmowie z Super Expressem zwrócił uwagę, że przez liczne operacje sutki Iwony Węgrowskiej... zmieniły pozycje!

Przeczytaj także: Iwona Węgrowska jest szczęśliwa po rozstaniu z mężem!

Taka deformacja sutków to tylko i wyłącznie wynik przebiegu różnych operacji. Widocznie coś się wchłonęło, nie wiemy, czego użyto i jak. Na pewno nie jest to wynik igraszek łóżkowych - powiedział seksuolog.

Teraz Iwona Węgrowska zapewnia swoich fanów na Facebooku, że z jej sutkami wszystko jest w porządku. A to, że tak mocno sterczały, wynika z faktu, że... były podniecone!

Dziękuję Kochani, że martwicie się o moje zdrowie ale zapewniam, że z moimi piersiami wszystko jest jak najbardziej w porządku. Moje sutki są na miejscu i jestem z nich dumna... Były po prostu trochę bardziej niż zwykle podniecone  Pozdrawiam autorów tego "newsa" i wszystkich komentujących mój biust... Przynajmniej się uśmiałam do łez - napisała Iwona Węgrowska na Facebooku.

Wygląda na to, że rzeczywiście po rozwodzie Iwona Węgrowska wraca do dawnej formy...

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 19.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Iwona Węgrowska: Rozwód mi służy, mam więcej czasu dla siebie [WIDEO]
Iwona Węgrowska: Rozwód mi służy, mam ...

Iwona Węgrowska zapewnia, że rozstanie z mężem dobrze na nią wpływa, bo ma teraz więcej czasu dla siebie, swojej rodziny i może całkowicie poświęcić się realizacji zawodowych planów. Wokalistka właśnie pochwaliła się ...