szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Iwona Węgrowska: Rozwód mi służy, mam więcej czasu dla siebie [WIDEO]

Iwona Węgrowska zapewnia, że rozstanie z mężem dobrze na nią wpływa, bo ma teraz więcej czasu dla siebie, swojej rodziny i może całkowicie poświęcić się realizacji zawodowych planów. Wokalistka właśnie pochwaliła się na Facebooku zdjęciami z wakacji, które spędza z mamą nad morzem. Po powrocie z urlopu zamierza intensywnie zabrać się za pracę nad materiałem na nową płytę. Artystka podkreśla, że nie zamyka się również na nową miłość.

Tagi: Iwona Węgrowska, Iwona Węgrowska rozwodzi się z mężem, Iwona Węgrowska rozwód, mąż Iwony Węgrowskiej

Iwona Węgrowska: rozwód mi służy, mam więcej czasu dla siebie [WIDEO]

fot: Facebook

Iwona Węgrowska rozwodzi się z mężem. Jak się czuje po rozstaniu z Krzysztofem Madejskim?

Myślę, że rozstanie bardzo mi służy, bo mam teraz dużo więcej czasu dla samej siebie. Rzucam się w wir pracy. To, że zmieniło się moje życie prywatne, nie znaczy, że zmieniają się plany zawodowe. Absolutnie nie zamierzam porzucać tego, co najbardziej kocham. Teraz największą moją miłością życia jest muzyka i śpiewanie – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Iwona Węgrowska, wokalistka.Iwona Węgrowska wyszła za starszego o 20 lat Krzysztofa Madejskiego w ubiegłym roku. Huczny ślub odbył się w Las Vegas. O kryzysie w ich małżeństwie media donosiły w maju. Wtedy artystka zapewniała, że oboje z mężem postanowili dać sobie czas na zastanowienie i przemyślenie pewnych spraw. Teraz jest już pewne, że rozwód to kwestia najbliższych miesięcy.

CZYTAJ TAKŻE: IWONA WĘGROWSKA ROZWODZI SIĘ! ZNAMY POWÓD!

Była zbyt różnica charakterów między nami i to nie pozwoliło nam być dalej razem. Z mężem rozstaliśmy się polubownie. Wiadomo, teraz jeszcze nie jest najlepszy czas na ocenę tego, bo jeszcze najtrudniejszy okres przede mną, czyli rozwód, który odbędzie się może w sierpniu, może we wrześniu. Nie należy to do przyjemnych spraw – podkreśla wokalistka.

–  Muszę to jakoś przeżyć, ale nie chcę się zamykać w przyszłości na innych mężczyzn, bo nie potrafię po prostu być sama. Należę do tych osób, które muszą mieć stuprocentowe wsparcie od mężczyzny – dodaje Iwona Węgrowska.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Newseria Lifestyle

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 11.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Iwona Węgrowska: Moje sutki były PODNIECONE
Iwona Węgrowska: Moje sutki były PODNIECONE

Sutki Iwony Węgrowskiej stały się najważniejszym tematem dnia! Zdaniem seksuologa, przez liczne operacje plastyczne sutki gwiazdy przesunęły się na różne pozycje. Iwona Węgrowska zapewnia, że z jej sutkami wszystko jest w porządku ...