szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Iwona Węgrowska znów zmienia styl: Postawiłam teraz na taki dziewczęcy styl, bardziej luzacki [WIDEO]

Iwona Węgrowska po raz kolejny postanowiła zmienić wizerunek! Teraz będzie stawiać na dziewczęce i luźne ubrania. Taka zmiana wyjdzie jej na dobre?

Tagi: Iwona Węgrowska, styl gwiazd, styl Iwony Węgrowskiej

iwona węgrowska

fot: WBF

Iwona Węgrowska zawsze zdecydowanie wyróżniała się swoim stylem na tle innych gwiazd. Wokalistka stawiała na kuse minisukienki i spódnice, wybierała wielkie dekolty, które podkreślały jej powiększone piersi, a także preferowała bardzo obcisłe ubrania, które uwydatniały jej kształty. Potem jednak, gdy wyszła za mąż za Krzysztofa Madeyskiego, postanowiła nieco zmienić swój wizerunek i coraz rzadziej odsłaniała swoje atuty.

Przeczytaj także: Iwona Węgrowska: Rozwód mi służy, mam więcej czasu dla siebie [WIDEO]

Teraz Iwona Węgrowska znów postanowiła zmienić swój styl, o czym opowiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Postawiłam teraz na taki dziewczęcy styl, bardziej luzacki, sportowy, młodzieżowy. Jak nigdy nie lubiłam dżinsów, tak teraz naprawdę bardzo je pokochałam, aż mi się nie chce ich po prostu z siebie zdejmować. Będą przede wszystkim spodnie, dżinsowe kurtki, dużo legginsów i sportowych koszulek. Oczywiście, kiedy trzeba będzie założyć długą suknię czy małą czarną, zrobię to – powiedziała Iwona Węgrowska.

Czyżby Iwona Węgrowska chciała się odmłodzić swoim nowym stylem? Niewykluczone. Ale pewne jest, że zmiany w wizerunku mają coś wspólnego ze współpracą gwiazdy z dwiema markami odzieżowymi - X-Modą oraz Dannym Boxem. Zobaczcie wywiad z Iwoną Węgrowską, w którym gwiazda opowiedziała o nowym wizerunku oraz współpracy z modowymi markami.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Źródło: Newseria Lifestyle

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 16.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Iwona Węgrowska: Moje sutki były PODNIECONE
Iwona Węgrowska: Moje sutki były PODNIECONE

Sutki Iwony Węgrowskiej stały się najważniejszym tematem dnia! Zdaniem seksuologa, przez liczne operacje plastyczne sutki gwiazdy przesunęły się na różne pozycje. Iwona Węgrowska zapewnia, że z jej sutkami wszystko jest w porządku ...

Iwona Węgrowska: Rozwód mi służy, mam więcej czasu dla siebie [WIDEO]
Iwona Węgrowska: Rozwód mi służy, mam ...

Iwona Węgrowska zapewnia, że rozstanie z mężem dobrze na nią wpływa, bo ma teraz więcej czasu dla siebie, swojej rodziny i może całkowicie poświęcić się realizacji zawodowych planów. Wokalistka właśnie pochwaliła się ...