szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

IZABELA JANACHOWSKA wybiera ślubny tort w Hell's Kitchen. Tancerka planuje ślub z milionerem!

Iza Janachowska już od jakiegoś czasu planuje swój wielki ślub z milionerem, Krzysztofem Jabłońskim. Tancerka zdecydowała się wystąpić w kulinarnym show, Hell's Kitchen, gdzie wybierze idealny tort ślubny!

Tagi: Hell's Kitchen, IZABELA JANACHOWSKA, IZABELA JANACHOWSKA krzysztof jabłoński, IZABELA JANACHOWSKA ślub

IZABELA JANACHOWSKA wybiera ślubny tort w Hell's Kitchen. Tancerka

fot: mat. prasowe

Iza Janachowska już niebawem stanie na ślubnym kobiercu, jej wybrankiem jest Krzysztof Jabłoński.  Ostatnio tancerka była zajęta występem w Tańcu z gwiazdami, jednak kiedy jej partner odpadł z programu, Janachowska mogła wrócić do ślubnych przygotowań. Kulinarnych inspiracji Iza postanowiła poszukać w Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni.

- Miałam proste wytyczne. Tort ma być elegancki, minimalistyczny, w nowoczesnej formie i o zaskakującym smaku - zdradza Iza, która pojawi się w trzecim odcinku pierwszej polskiej odsłony Piekielnej Kuchni.  Wspólnie z tancerką w restauracji pojawią się także jej przyjaciółki, które będą testować i oceniać kulinarne poczynania Czerwonych i Niebieskich.

Podczas wizyty w restauracji Izabelę Janachowską zaskoczyły nie tylko smaki, ale także sam szef Wojciech Modest Amaro. - Wojtek jest genialnym kucharzem. Znam go prywatnie i wydawał się być bardzo spokojnym i miłym człowiekiem. Okazuje się, że w kuchni ma temperament i to konkretny. Cały nasz stolik aż się przestraszył, kiedy szef Amaro walnął w kuchni ręką o blat. Wszystkie podskoczyłyśmy.  Absolutnie nie zazdroszczę uczestnikom tej dyscypliny, którą tam mają, ale mam nadzieję, że doprowadzi to ich do sukcesu i zostaną takimi szefami jak Wojciech Amaro.

Zobacz też Diabelnie piekielny Wojciech Modest Amaro! Pierwszy odcinek Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia! >>>>

Czy torty przygotowane przez uczestników Hell's Kitchen przypadną do gustu Janachowskiej i jej przyjaciółkom? O tym dowiemy się w kolejnym odcinku Piekielnej Kuchni!

poprzedni
nastepny
Iza Janachowska w HK
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 22.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również