szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Izabela Janachowska zmieniła NAZWISKO! Jak teraz się nazywa? Historia miłości Janachowskiej i Jabłońskiego

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński wzięli ślub 28 czerwca 2014 w Iławie. Para, która zaręczyła się w kwietniu zeszłego roku, spotykała się od 2012 roku. Jak myślicie, czy po ślubie Izabela Janachowska przyjęła nazwisko męża - Krzysztofa Jabłońskiego?

Tagi: IZABELA JANACHOWSKA, IZABELA JANACHOWSKA krzysztof jabłoński, krzysztof jabłoński, ślub, ślub janachiowskiej, ślub janachowskiej i jabłońskiego

Izabela Janachowska zmieniła NAZWISKO! Jak teraz się nazywa?

fot: Facebook

Ślub Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego odbył się w sobotę 28 czerwca. Para pobrała się po 2 wspólnych latach, a na dowód łączącej ich miłości tancerka postanowiła przyjąć nazwisko męża jako drugie. Teraz nazywa się Izabela Janachowska-Jabłońska! O tak ważnej decyzji, jaką jest zmiana nazwiska, świeżo upieczona żona poinformowała fanów za pośrednictwem Facebooka. W poście, w którym podziękowała poszczególnym osobom za pomoc w przygotowaniu uroczystości, zamieściła zdanie:

Pozdrawiam Was... pierwszy raz jako Żona:))) Izabela Janachowska-Jabłońska. LOVE.

CZYTAJ TAKŻE: ŚLUB IZABELI JANACHOWSKIEJ. KTO POJAWIŁ SIĘ NA CEREMONII?

Tancerka i milioner spotykali się od 2012 roku, gdy poznali się na planie programu Taniec z gwiazdami. Izabela i Krzysztof zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia - zaledwie po 3 tygodniach znajomości zamieszkali razem. Co ciekawe, oboje długo zaprzeczali, że łączy ich wyjątkowe uczucie. W ten sposób starali się unikać zainteresowania mediów, tym bardziej, że ich związek budził sporo kontrowersji. Dlaczego?

CZYTAJ TAKŻE: ŚLUB IZABELI JANACHOWSKIEJ.ŁADNIE WYGLĄDAŁA CELEBRYTKA?

Przede wszystkim różnica wieku między Janachowską i Jabłońskim wynosi prawie 30 lat! Przypominamy, że tancerka ma 28 lat, podczas gdy milioner w tym roku skończył 55 lat. Ponadto, złośliwi zarzucali Janachowskiej, że głównym powodem, dla którego spotyka się z mężczyzną, który mógłby być jej ojcem, jest jego majątek. W końcu Krzysztof Jabłoński to właściciel marki Korona - jednego z największych producentów świec w Europie.

Okazało się jednak, że łączy ich prawdziwe uczucie, dlatego gdy podczas podróży do Rzymu przy fontannie di Trevi Krzysztof Jabłoński zapytał Izabelę Janachowską, czy zostanie jego żoną, to bez wahania odpowiedziała TAK.

Młodej parze gratulujemy i życzymy szczęścia! :)

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 02.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Z cyklu Na ściance: Weselny event show
Z cyklu Na ściance: Weselny event ...

Przeciętnie rozpoznawalna celebrytka, niejaka Izabela Janachowska, jak setki innych kobiet wzięła ślub. Jednak ilość doniesień medialnych i ogólny poziom ekscytacji nakazał traktować ją tak, jakby była co najmniej ósmym cudem świata albo ...