szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dowiedz się jak gwiazdy spędzają święta Bożego Narodzenia

Jak gwiazdy spędzają święta Bożego Narodzenia 2013?

W Wigilię wszyscy zasiadają przy świątecznym stole. Jest to czas, który chętnie spędzamy z najbliższymi. Dowiedz się, jak gwiazdy spędzają święta Bożego Narodzenia. Czy gwiazdy śpiewają kolędy przy wigilijnym stole?

Tagi: boże narodzenie, boże narodzenie 2013, jak gwiazdy spędzają święta, jak gwiazdy spędzają święta bożego narodzenia, Święta Bożego Narodzenia, święta gwiazd

Jak gwiazdy spędzają święta Bożego Narodzenia 2013?

Natalia Kukulska, Edyta Bartosiewicz oraz Halina Mlynkova o świętach Bożego Narodzenia

fot: WBF


wideo: Dzień Dobry TVN/x-news

Każdy z nas spędza święta na swój własny, unikalny sposób. Zazwyczaj spędzamy je przy rodzinnym stole, jedząc świąteczne potrawy oraz śpiewają kolędy. W jaki sposób gwiazdy spędzają święta? Artyści podczas kolędowania w Pałacu Prezydenckim zdradziły ich sposób na udane święta.

Edyta Bartosiewicz uwielbia kolędować przy świątecznym stole. Wspomina swoje dzieciństwo, kiedy to dziadek intonował wszystkie pieśni. Teraz pałeczkę przejęła mama artystki. - Mama ma niezwykły głos, taki brzmiący jak dzwon, krystaliczny. Kojarzy mi się z kolędami. Ja mam trochę inny głos - troszkę taki przydymiony i będzie to troszkę inaczej brzmiało. Ale mam nadzieję, że to co chcę przekazać w swojej kolędzie to pewnego rodzaju ciepło i radość, bliskość. - powiedziała wokalistka o swoim występie w Pałacu Prezydenckim.


wideo: Dzień Dobry TVN/x-news

Obok Bartosiewicz, dla pary prezydenckiej zaśpiewała również Natalia Kukulska. Jej święta są przede wszystkim rodzinne, spokojne i domowe. Wokalistka z wytęsknieniem oczekuje, kiedy wraz z całą rodziną zasiądzie przy wigilijnym stole, zwłaszcza, że w tym roku brakować przy nim będzie kilku osób.

Halinka Młynkova uważa, że świąteczne tradycje są najpiękniejsze. Sama chętnie je kontynuuje. Święta są dla niej wyjątkowe - jest to czas, kiedy może na chwilę odetchnąć od codziennych obowiązków.

Pierwsza Dama kolejny rok z rzędu spędzi w Belwederze. Anna Komorowska przyznaje, że tydzień przed Bożym Narodzeniem spotka się ze wszystkimi pracownikami, aby wspólnie połamać się opłatkiem. Zachwycona opowiada o planowanym występie chóru pracowników kancelarii. W czasie świąt do Pałacu Prezydenckiego zjedzie się cała rodzina Komorowskich - dzieci i wnuki Prezydenta RP - aby wspólnie spędzić ten magiczny czas.

Autor: kobi

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 24.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również