szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Stylizacje gwiazd na święta i Sylwestra

Jak gwiazdy ubierają się w święta i Sylwestra? Sprawdź jakie są świąteczne kreacje gwiazd!

Co gwiazdy zakładają do świątecznego stołu? W jakich strojach świętują Sylwestra? Jeśli zastanawiasz się co celebryci zakładają w święta i Sylwestra - przychodzimy z pomocą! Zobacz co sławne osoby ubierają w ten specjalny czas.

Tagi: celebryci święta, gwiazdy sylwester, stylizacje gwiazd, stylizacje gwiazd na sylwestra, stylizacje gwiazd na święta, święta 2013, święta gwiazd, ubrania gwiazd na sylwestra, ubrania gwiazd na święta

Jak Gwiazdy ubierają się w święta i Sylwestra? Sprawdź jakie są świąteczne kreacje gwiazd!

Ola Kisio, Maja Sablewska, Daria Widawska oraz Edyta Olszówka zdradzają, jak spędzą swoje święta!

Święta to czas, który spędzamy w rodzinnym gronie. Często spotykamy się wtedy z rodziną, której nie widzieliśmy cały rok! Nic dziwnego, że każdy z nas wkłada wtedy najlepsze ubrania, starając się zrobić dobre wrażenie. A jak to jest u celebrytów? Czy osoby, które na co dzień muszą wyglądać nienagannie, w święta także starają się być perfekcyjne?

Daria Widawska ma jedną zasadę - koniecznie w butach. Aktorka nie wyobraża sobie siedzenia przy świątecznym stole w kapciach czy na bosaka. Do tego mężczyźni w marynarkach i pod krawatem, a kobiety w eleganckich kreacjach. Co do Sylwestra Widawska jest mniej restrykcyjna - sama uwielbia go spędzać w... piżamie!

Jedną z osób, które nie przywiązują dużej wagi do Sylwestra jest Edyta Olszówka. Dlaczego? Otóż okazuje się, że aktorka zawse spędza go w pracy! Sceniczne kreacje zastępują jej wyszukane, balowe suknie.

Jesteście ciekawi jak jest w przypadku Magdy Steczkowskiej, Oli Kisio oraz Mai Sablewskiej? Koniecznie obejrzyjcie wideo!

Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: kobi

Publikacja: 25.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
VANITAs. Jak swoje święta spędza jeden z najpopularniejszych blogerów w Polsce?
VANITAs. Jak swoje święta spędza jeden ...

Święta coraz bliżej, a tylko nam VANITAs, popularny bloger modowy, zdradził jak spędza swoje święta! Na świątecznym stole Olivera królują bardzo nietypowe potrawy. Dowiedz się jak VANITAs spędza swoje święta Bożego Narodzenia!