szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jak spędza wakacje Zuzanna Bijoch?

Zuzanna Bijoch opowiedziała o swoich wakacyjnych planach. Modelka przyznała, że mimo napiętego grafiku, ma wolne przez cały sierpień. Zobaczcie, jak Zuzanna Bijoch zamierza spędzić wakacje!

Tagi: polskie modelki, wakacje gwiazd, zuzanna bijoch, zuzanna bijoch wywiad

Zuzanna Bijoch

Zuzanna Bijoch w kampanii Yes

fot: fot. materiały prasowe

Topmodelka Zuzanna Bijoch zdradziła w Dzień Dobry TVN, jak zazwyczaj planuje wakacje i co lubi robić na urlopie. Choć jej grafik jest bardzo napięty, stara się znaleźć czas, by wypocząć. A ponieważ branża mody nie ma wolnego, jedynym czasem, kiedy modelki mogą udać się na upragniony wypoczynek, jest sierpień - to wtedy w świecie mody panuje najmniejszy "ruch".

Zobacz też: Zuzanna Bijoch jako paryżanka w magazynie Antidote!>>>

Zuzanna Bijoch przyznała, że nawet w wakacje musi być pod telefonem i planując wakacje sprawdza odległość do najbliższego lotniska. Jak widać, egzotyczne wyspy nie są dla rozchwytywanej modelki dobrym miejscem na urlop - telefon może zadzwonić w każdej chwili, a znanemu fotografowi nie można odmówić udziału w sesji!

Zobacz, co o swoich wakacyjnych planach opowiedziała Zuzanna Bijoch!

źródło: x-news

Autor: J.M.

Zdjęcia: fot. materiały prasowe

Publikacja: 24.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
SIOSTRY BIJOCH. Kim są Julia i Zuzanna Bijoch?
SIOSTRY BIJOCH. Kim są Julia i ...

Siostry Bijoch podbijają świat mody. Zuzanna i Julia Bijoch nie próżnują i wspólnie pracują na nazwisko. Pierwsza z nich zdobywa rynek high fashion, druga zaś stawia na komercję. Kim są siostry Bijoch?