szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jak szybko schudnąć? Katarzyna Cichopek schudła 15 kg w 2 miesiące!

Jak szybko schudnąć? Katarzyna Cichopek zna idealną dietę odchudzającą, dzięki której schudła aż 15 kg w 2 miesiące! Co robiła gwiazda, że tak szybko schudła?

Tagi: dieta odchudzająca, JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ?, katarzyna cichopek

Jak szybko schudnąć? Katarzyna Cichopek schudła 15 kg w 2 miesiące!

fot: WBF

W grudniu 2013 roku Katarzyna Cichopek urodziła córeczkę. Teraz okazuje się, że błyskawicznie wróciła do formy! Gwiazda schudła aż 15 kg w 2 miesiące. Jak to zrobiła? Co zrobić, żeby tak szybko schudnąć?

Tygodnik Gwiazdy informuje, że Katarzyna Cichopek swój powrót do formy zaczęła od robienia brzuszków.

Praktycznie zaraz po porodzie zaczęła ćwiczyć brzuszki. Dowiedziała się bowiem, że im szybciej zacznie się ćwiczyć mięśnie, tym prędzej wrócą na swoje miejsce. Kasia wykonuje także regularnie skłony, by wzmocnić kręgosłup obciążony dźwiganiem dziecka - pisze tygodnik.

Przeczytaj więcej o Katarzynie Cichopek!

Oprócz tego, Katarzyna Cichopek korzysta z oferty firmy cateringowej, która oferuje dietetyczne posiłki.

Kasia otrzymuje 5 posiłków dziennie od firmy cateringowej. Dzięki temu nie musi gotować, koszt takiej przyjemności to tysiąc złotych miesięcznie. Kasia na śniadanie je jogurt, potem zupę, a na obiad kaszę. Na podwieczorek kisiel lub budyń, wieczorem spożywa kurczaka - powiedziała znajoma Katarzyna Cichopek.

Wygląda więc na to, że aktorka odkryła prawdziwą dietę cud!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 21.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...