szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Blogerzy modowi Oliver Waimea i Patryk Strzała zdradzili nam gdzie chcą spędzić wakacje 2013!

Jak wakacje 2013 spędzają najpopularniejsi blogerzy modowi? Patryk Strzała oraz Oliver Waimea, autor bloga VANITAs, zdradzili nam swoje plany!

Blogerzy modowi Patryk Strzała i Oliver Waimea vel. Vanitas, są jeszcze studentami. Dlatego wakacje 2013 planują z rozmachem, aby należycie odpocząć po trudach roku akademickiego i sesji egzaminacyjnej. Gdzie tegoroczne lato spędzą najpopularniejsi polscy blogerzy modowi?

Tagi: blog męski, blog modowy, blogerzy modowi, blogi modowe, oliver waimea, oliver waimea wywiad, opener blogerki modowe, patryk strzała, patryk strzała blog, patryk strzała wywiad, VANITAs, vanitas blog, vanitas wywiad, wakacje 2013, wakacje gwiazdy

Jak wakacje 2013 spędzają najpopularniejsi blogerzy modowi? Patryk Strzała oraz Oliver Waimea, autor bloga VANITAs, zdradzili nam swoje plany!

Patryk Strzała

fot: Patryk Strzała Blog (oficjalny fanpage)

Blogerzy modowi najwyraźniej uwielbiają nie tylko stylowe ubrania, ale i miejsca. Swoje plany na wakacje 2013 zdradzili nam Patryk Strzała (Patryk Strzała Blog) oraz Oliver Waimea (VANITAs). Blogerów, oprócz oczywistej modowej pasji, łączy także zamiłowanie do ciepłych krajów i słońca.

Urlop na Helu, czyli w polskiej stolicy windsurfingu i kitesurfingu - to jedna z wakacyjnych wizji Patryka. Czy wiedzieliście, że bloger uwielbia wodne sporty?

Patryk Strzała, autor bloga Patryk Strzała Blog


Dlaczego Oliver nie wybiera się na tak popularny wśród blogerek modowych Heineken Open'er Festival? Kiedy planuje swoją egzotyczną podróż?

Oliver Waimea, autor bloga VANITAsAutor: monroe

Zdjęcia: Patryk Strzała Blog (oficjalny fanpage)

Publikacja: 05.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PATRYK STRZAŁA wyszedł z pokazu Łukasza Jemioła! Co się stało?
PATRYK STRZAŁA wyszedł z pokazu Łukasza ...

Patryk Strzała był na pokazie kolekcji Łukasza Jemioła, ale niestety nie wytrwał do końca... Bloger wyszedł z pokazu. Powód? Kamerzyści, którzy filmowali prezentację kolekcji, zasłaniali mu wybieg! Siedziałem w pierwszym rzędzie w ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...