szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jaką nagrodę otrzymała Joanna Krzeszowska?

Jaką nagrodę wygrała miss Polski 2012? NAGRODY W KONKURSACH MISS

Miss Polski 2012 została Katarzyna Krzeszowska. Dwudziestodwuletnia kryniczanka będzie reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss World, które odbędą się na wyspach Bali w Indonezji. Oprócz tego zaszczytu, jakim jest reprezentowanie naszego kraju Katarzyna Krzeszowska wygrała także bardzo atrakcyjne nagrody.

Tagi: katarzyna krzeszowska, Miss Polski, Miss Polski 2012, Miss Polski finalistki, Miss Polski na żywo, Miss Polski online, Miss Polski wybory, nagrody w konkursach Miss Polski, polsat, wybory Miss Polski 2012

Jaką nagrodę wygrała miss Polski 2012? NAGRODY W KONKURSACH MISS

fot: Mieczysław Mieloch, misspolski.pl

Zaszczyt noszenia korony wykonanej ze srebra i wysadzanej kryształami górskimi to nie jedyna nagroda dla miss Polski 2012. Nie jest nią także reprezentowanie kraju w prestiżowym konkursie Miss World, który odbędzie się w Indonezji na wyspach Bali. Oprócz zaszczytnego tytułu najpiękniejszej Polki 2012 Katarzyna Krzeszowska otrzymała także wiele nagród rzeczowych.

Jakie nagrody otrzymała miss Polski 2013!

Nagrodą główną dla Katarzyny Krzeszowskiej miss Polski 2012, oprócz zaszczytu, jakim jest reprezentowanie kraju w prestiżowym konkursie Miss World, jest także samochód marki Chevrolet, którego fundatorem jest Nivette Luxury Cars.

Kolejną nagrodą dla tegorocznej miss Polski jest pobyt w Hotelu Kawallo, gdzie Katarzyna spędzi relaksujący weekend i będzie mogła się odprężyć w hotelowym spa.

Jakie nagrody są rozdawane w konkursach miss?

Tytuł miss Polski mogła otrzymać dziewczyna, która wcześniej wygrała konkurs organizowany na miss swojego regionu. Katarzyna Krzeszowska, miss Polski 2012 przeszła zdobyła wcześniej tytuł miss Małopolski 2012. Wraz z koroną, szarfą i tytułem Katarzyna Krzeszowska zdobyła także dwie atrakcyjne nagrody sponsorowane. Pierwszą z nich był weekendowy pobyt spa w Termach Bania. Drugą nagrodą była profesjonalna sesja zdjęciowa w Studiu Duet Expert.

Zwyciężczyni konkursu Miss World może liczyć na wiele więcej! Najpiękniejsza kobieta świata zwykle otrzymuje nagrodę pieniężną, która jest równowartością 100 tys. dolarów amerykańskich. Ponadto miss world może też liczyć na wiele propozycji kontraktów z firmami kosmetycznymi, takimi jak L'Oreal.

Pani Katarzyno! Trzymamy kicuki!

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Mieczysław Mieloch misspolski.pl

Publikacja: 09.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
FINAŁ MISS POLSKI: kto ma szansę na wygraną? Zdjęcia najpiękniejszych Polek
FINAŁ MISS POLSKI: kto ma szansę ...

Finał Miss Polski 2013 w grudniu! O tytuł najpiękniejszej Polki powalczą 24 dziewczyny. Pokażą swoje wdzięki i postarają się przekonać publiczność i jury, że są najlepsze. Która z nich najbardziej zasługuje na ...

KATARZYNA KRZESZOWSKA miss Polski 2012! Jaką nagrodę wygrała miss Polski?
KATARZYNA KRZESZOWSKA miss Polski 2012! Jaką ...

Gala Finałowa Miss Polski 2012 już za nami! Mamy zwyciężczynię! Miss Polski 2012 została dwudziestodwuletnia Katarzyna Krzeszowska z Krynicy Zdrój. Wśród 22 finalistek Miss Polski 2012 to Katarzyna Krzeszowska okazała się najpiękniejsza!

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...