szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Karolina Malinowska ocenia styl Polek: Jakie błędy najczęściej popełniamy?

Karolina Malinowska zdradziła portalowi Glamki.pl, że na jej poczucie stylu i miłość do mody, wpływ miał pewien popularny serial - to dzięki niemu uwielbia odważne stylizacje i połączenia. Jednak Karolina Malinowska wyraźnie widzi też błędy, jakie najczęściej popełniamy w naszych stylizacjach. Zobacz jak Karolina Malinowska ocenia styl Polek!

Tagi: karolina malinowska, karolina malinowska styl

Karolina Malinowska

Karolina Malinowska to jedna z najlepiej ubranych Polek. Zawsze przyciąga uwagę stylem i doskonałym wyglądem. Na jej znajomość mody bez wątpienia miała wpływ praca modelki oraz zainteresowanie trendami - okazuje się, że nie tylko!

Karolina zdradziła portalowi Glamki.pl, że lubi oryginalne stylizacje i potrafi zrozumieć, gdy ktoś w modzie pozwala sobie na więcej. Choć sama wybiera swobodny, ale jednocześnie dość elegancki styl, docenia tych, którzy śmiało stawiają na najnowsze trendy.

Spytaliśmy Karolinę co sądzi o wiosennych trendach, takich jak bluzki z gołym brzuchem. Czy wyjście z odkrytym pępkiem na miasto jest ok czy to jednak modowe faux pas?

Jako fanka serialu Seks w Wielkim Mieście muszę powiedzieć, że jednak jest w porządku albo to zależy od brzucha - przyznała ze śmiechem Karolina Malinowska.

Co w takim razie uważa za największe błędy w stylizacjach Polek?

Młode dziewczyny nie popełniają wielu błędów. Często mamy ten kłopot, że nie znamy swoich sylwetek, koncentrujemy się na tym, co jest modne i zapychamy tym swoje szafy, nieważne czy to na nas pasuje czy nie - ocenia Karolina Malinowska. -  Rzadko zastanawiamy się nad tym, jak w tym wygląda nasza sylwetka - co trzeba zakryć, co warto pokazać - z tym mamy duży problem. Myślę, że stąd się bierze dziwne ubieranie się młodych dziewczyn czy dojrzałych kobiet - a tu jest myślę największy problem.

Zgadzacie się z modelką? Czy rzeczywiście bardziej niż na podkreślenie atutów i zakrycie wad sylwetki zwracamy uwagę na trendy?

Przeczytaj więcej o Karolinie Malinowskiej >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 11.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Olivier Janiak i Karolina Malinowska w kampanii reklamowej FashionDays.pl! Czym jest FashionDays.pl?
Olivier Janiak i Karolina Malinowska w ...

Od 24 grudnia 2012 roku na antenie wszystkich stacji telewizyjnych pojawił się spot reklamowy z Olivierem Janiakiem i Karoliną Malinowską. Celebryci reklamują międzynarodowy klub zakupowy Fashion Days. Chcesz wiedzieć czym jest Fashion ...