szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jakub BARTNIK projektuje ubrania dla... Małgorzaty ROZENEK!

Jakub BARTNIK, który wygrał Project Runway, zdradził, że dzięki programowi poznał Małgorzatę ROZENEK, która stała się jego muzą i przyjaciółką. Młody projektant wyjawił, że współpraca z Perfekcyjną Panią Domu rozwija się, a sama Rozenek to wielka pasjonatka mody.

Tagi: jakub bartnik, jakub bartnik małgorzata rozenek, jakub bartnik project runway, Małgorzata Rozenek

Jakub BARTNIK projektuje ubrania dla... Małgorzaty ROZENEK!

Jakub BARTNIK projektuje ubrania dla... Małgorzaty ROZENEK!

fot: Facebook

Jakub Jacob Bartnik, który wygrał pierwszą polską edycję programu Project Runway, podczas przygotowań do pokazu finałowej kolekcji dowiedział się, że zamiast planowanych 9 kreacji, musi stworzyć dodatkową dziesiątą dla wyjątkowej modelki, którą była... Małgorzata Rozenek! Początkowo para nie była do siebie przychylnie nastawiona, jednak ostatecznie udało im się wspólnie stworzyć wyjątkową suknię. Efekt końcowy tej współpracy, podobnie jak i cała kolekcja, zachwyciły jurorów show i to właśnie Jakub został zwycięzcą Project Runway. Okazało się, że program był dopiero początkiem znajomości Bartnika i Rozenek!

CZYTAJ TAKŻE: MAŁGORZATA ROZENEK W PROJECT RUNWAY: FINAŁ PROJECT RUNWAY Z ROZENEK W SUKNI ŚLUBNEJ?

- Z Małgosią pracuje mi się wyśmienicie! Ona wie czego chce, ale jednocześnie jest otwarta na wszelkie uwagi i, co najważniejsze dla projektanta, nie boi się eksperymentować. Można powiedzieć, że Małgosia stała się moją muzą i... przyjaciółką. Mamy podobne cechy i nadajemy na tych samych falach. Projektowanie dla niej to czysta przyjemność, ale nie mam zamiaru za bardzo zmieniać jej stylu - zdradził Jakub Bartnik w rozmowie z magazynem Party.

Jesteście ciekawi efektów tej współpracy?


Autor: M.G.

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 09.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
JAKUB BARTNIK z Project Runway będzie ubierał Lady Gagę?
JAKUB BARTNIK z Project Runway będzie ...

Jakub Bartnik ma szansę projektować dla Lady Gagi. Zwycięzca pierwszej edycji programu Project Runway ubiera już Małgorzatę Rozenek i z pewnością to nie ostatnia celebrytka, którą możemy zobaczyć w kreacjach Jacoba. Myślicie ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...