szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

JAKUB BARTNIK z Project Runway będzie ubierał Lady Gagę?

Jakub Bartnik ma szansę projektować dla Lady Gagi. Zwycięzca pierwszej edycji programu Project Runway ubiera już Małgorzatę Rozenek i z pewnością to nie ostatnia celebrytka, którą możemy zobaczyć w kreacjach Jacoba. Myślicie, że współpraca z Lady Gagą dojdzie do skutku?

Tagi: jacob, jakub bartnik, jakub bartnik lady gaga, PROJECT RUNWAY

JAKUB BARTNIK z Project Runway będzie ubierał Lady Gagę?

fot: mat. prasowe

Jakub Bartnik to młody projektant mody i jednocześnie zwycięzca pierwszej edycji programu Project Runway. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, a jednym z nich jest współpraca z Małgorzatą Rozenek. Jacob poznał ją jeszcze w programie i jak się okazuje Perfekcyjna Pani Domu jest zafascynowana jego projektami. W jednym z nich mogliśmy ją zobaczyć w finałowym odcinku Bitwy o dom.

Projektant lubi mówić o swoich sukcesach. W jednym z programów śniadaniowych zdradził, że odezwał się do niego stylista Lady Gagi. Jak sam mówi: Nie wiem, czy współpraca dojdzie do skutku. To już druga próba. Fajnie, że się odezwali, ale nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca.

Zobacz też PROJECT RUNWAY: Jakub Bartnik wygrał pierwszą edycję Project Runway! >>>>>

Myślicie, że Jakub Bartnik ma szansę projektować dla światowej sławy gwiazd?

 

Dzień Dobry TVN/x-news

poprzedni
nastepny
project-runway-7 (1)
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 09.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...