szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Korwin Piotrowska chwali Gierszała

JAKUB GIERSZAŁ zachwycił Karolinę Korwin Piotrowską: NIE ZOSTANIE MEDIALNĄ PROSTYTUTKĄ

Jakub Gierszał znalazł się w wąskim gronie gwiazd, które zyskały uznanie w oczach bezlitosnej dla show-biznesu Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Dziennikarka chwali jego talent i fakt, że Kuba Gierszał strzeże swojej prywatności. Ze związkiem z Adelą Chapońkowską na czele.

Tagi: adela chapońkowska, dziewczyna gierszała, jakub gierszał, Karolina Korwin Piotrowska, karolina korwin-piotrowska

JAKUB GIERSZAŁ zachwycił Karolinę Korwin Piotrowską: NIE ZOSTANIE MEDIALNĄ PROSTYTUTKĄ

Jakub Gierszał ze Złotą Kaczką za rolę w filmie Sala Samobojców

fot: WBF

Jakub Gierszał wciąż na fali. Po sukcesie filmów Sala Samobójców, Yuma i Nieulotne, został okrzyknięty jednym z najlepszych aktorów młodego pokolenia. Talent Gierszała dostrzegła także pierwsza krytykantka świata show-biznesu, Karolina Korwin-Piotrowska. Czym Kuba zaskarbił sobie szacunek prowadzącej Magiel Towarzyski?

Dawno w polskim kinie nie było tak mocnego filmu pokoleniowego. Dawno żaden polski aktor nie miał szansy zaistnieć w filmie, o którym tak mocno dyskutowaliby jego rówieśnicy, bo dotyczyłby ich problemów i nie był ekranizacją lektury. Został idolem, ale mu nie odbiło. Jego dojrzałość w budowaniu wizerunku zdumiewa. Jego rówieśnicy czują odrazę do modnych wydmuszek i Gierszał jest ich ambasadorem normalności w oślepionym przez flesze świecie - rozpływa się Korwin-Piotrowska w magazynie Party.

Ma dopiero 25 lat, gra u najlepszych, w teatrze u Lupy, w kinie u Komasy, Borcucha czy Barczyka. Zna języki obce, jest obywatelem świata i nie zostanie biedną polską medialną prostytutką, jakich pełno w kronikach towarzyskich. Warto czekać na to, co zrobi dalej. I bez strachu, że będziemy się za niego kiedykolwiek wstydzić - napisała dziennikarka.

Karolinie można tylko przyznać rację. Jak już informowaliśmy wcześniej, Gierszał bardzo niechętnie udziela wywiadów, ucieka przed fotografami, a celebryckie imprezy to ostatnie miejsce, gdzie można go spotkać.

Jakub Gierszał: Nigdy nie będę miał konta na Facebooku. Przeczytaj, do czego jeszcze przyznał się najbardziej utalentowany młody polski aktor

Do niedawna tajemnicą pozostawał także jego związek z Adelą Chapońkowską - starszą o 15 lat agentką aktora. Gierszałowi rzeczywiście zatem daleko do standardów, do jakiś przyzwyczaiły nas młode gwiazdy...

Zobacz: Jakub Gierszał spotyka się z Adelą Chapońkowską?

Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 07.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
JAKUB GIERSZAŁ: do kogo podobny jest młody aktor?
JAKUB GIERSZAŁ: do kogo podobny jest ...

Jakub Gierszał to jeden z najpopularniejszych polskich artystów. Młody aktor po roli w Nieulotne stał się absolutnym numerem jeden! Swoim zalotnym uśmiechem i przeciągłym spojrzeniem łamie serca wielu polek. My uwielbiamy go ...