szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kim jest Jamie Dornan, który zagra Christiana Greya?

Jamie Dornan zagra Christiana Greya w 50 TWARZACH GREYA! To już potwierdzone! Kim jest przyszły Grey? [GALERIA ZDJĘĆ]

Znamy aktora, który zagra Christiana Greya w filmie 50 Twarzy Greya! To już oficjalnie potwierdzone. Jamie Dornan wcieli się w główną rolę w ekranizacji hitu E.L. James. Kim jest i co robi Jamie Dornan?

Tagi: 50 twarzy greya, christian grey, film 50 twarzy greya, jamie dornan, kto zagra christiana greya

JAMIE DORNAN. Kim jest aktor, który zagra Christiana Greya w filmie 50 TWARZY GREYA?

Dornan w reklamie Armaniego

E.L. James oficjalnie potwierdza: Christiana Greya zagra Jamie Dornan! Jestem taka podekscytowana, że do obsady filmu 50 Twarzy Greya dołączył Jamie Dornan - napisała krótko na Facebooku autorka bestsellerowej serii książek. Kim jest przyszły pan Grey?

Jamie Dornan to irlandzki model i aktor urodzony w 1982 roku w Belfaście. Swoją karierę rozpoczął jako model. Występował w kampaniach takich marek jak Dior, Aquacutum, Armani, Zara, Banana Republic oraz Calvin Klein, gdzie towarzyszyły mu Kate Moss oraz Eva Mendes.

Karierę aktorską Dornan zaczął w 2006 roku, dostając rolę u boku Kirsten Dunst w filmie Maria Antonina. W tym samym roku New York Times uhonorował go mianem posiadacza Złotego Torsu. Zaistnieć w świecie filmu pomogła mu jego dziewczyna, Keira Knightley. To właśnie z gwiazdą Piratów z Karaibów spotykał się od 2003 roku, kończąc związek w 2005 roku, zapewniając, że utrzymują ze sobą stosunki przyjacielskie.

Jamie Dornan zadebiutował na szklanym ekranie rolą w serialu Once Upon a Time, gdzie grał rolę Łowcy. Aktualnie gra główną rolę męską w The Fall.

Niestety, drogie Panie, aktor od kwietnia 2013 roku jest żonaty. Para spodziewa się właśnie swojego pierwszego dziecka. Nie oznacza to jednak, że nie możemy oczekiwać gorących scen z udziałem Dornana w filmie 50 Twarzy Greya. Premiera filmu zapowiedziana jest na 1 sierpnia 2014 roku.

Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najświeższe newsy dotyczące Christiana Greya w Polsce, zapraszamy na profil fanów 50 Twarzy Greya na Facebooku:www.facebook.com/50TwarzyGreya

poprzedni
nastepny
JAMIE DORNAN. Kim jest aktor, który zagra Christiana Greya w filmie 50 TWARZY GREYA?
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: kobi

Publikacja: 25.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również