szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nagie zdjęcia Jana Bielskiego!

JAN BIELSKI MIŁOŚĆ NA BOGATO - kim jest przystojny aktor?

Jan Bielski to nowa gwiazda polskiej telewizji! Wystąpi w najnowszym serialu telewizji VIVA Polska Miłość na bogato. Zobacz zdjęcia tego przystojniaka. Czy Jan bielski sprawdzi się w nowej roli?

Tagi: bielski jan, jan bielski, jan bielski miłość na bogato, janek bielski, janek bielski miłość na bogato, janek miłość na bogato, janek z miłość na bogato, miłość na bogato, miłość na bogato bohaterowie, miłość na bogato jan bielski, miłość na bogato obsada

JAN BIELSKI MIŁOŚĆ NA BOGATO - kim jest przystojny aktor?

Jan Bielski zachwyca uśmiechem

fot: Jan Bielski Facebook

Jan Bielski przed szansą na wielki sukces. Będzie bohaterem serialu Miłość na bogato. Wystąpi obok takich gwiazd jak Marcela i Maffashion. Na co dzień 27-latek jest trenerem personalnym. To absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wystąpił w kilku spotach reklamowych. Jego sylwetką zainteresował się też magazyn Men's Health, który zaprosił go do rozbieranej sesji zdjęciowej. Janek Bielski postanowił jednak spróbować swoich sił w aktorstwie i wybrał się na casting. I udało się. Z takim ciałem i skromnością Jan bez problemu zdobędzie uznanie widzów.

poprzedni
nastepny
JAN BIELSKI MIŁOŚĆ NA BOGATO - kim jest przystojny aktor?

Czrujacy Jan Bielski

Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: ko

Zdjęcia: Jan Bielski Facebook

Publikacja: 29.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej stylizacji. Chciała być drugą Patrycją Wojnarowską?
Gwiazda Miłości na bogato w kiczowatej ...

Sylwia Nowak, gwiazda serialu Miłość na bogato, zjawiła się na imprezie Samochód Roku Playboya. Celebrytka najwyraźniej pozazdrościła Patrycji Wojnarowskiej, która na zeszłorocznej edycji imprezy pokazała pośladki, i też postanowiła pokazać trochę ciała.