szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Koniec związku Britney Spears i Jasona Trawicka?

JASON TRAWICK chce porzucić BRITNEY SPEARS, swoją narzeczoną!

Jason Trawick podobno podjął decyzję 
o rozstaniu z Britney Spears, ale... jeszcze nie powiedział samej zainteresowanej! Trawick ma ją zostawić tuż po zakończeniu program X Factor. Czyżby piosenka Britney Don't let me be the last to know okazała się prorocza?

Tagi: britney spears, britney spears i, britney spears piosenki, britney spears pl, britney spears rozstanie, britney spears ślub, britney spears teksty, britney spears wikipedia, britney x factor, jason trawick

JASON TRAWICK chce porzucić BRITNEY SPEARS, swoją narzeczoną!

Czy to naprawdę koniec między Britney Spears a Jasonem Trawickiem? Jeśli plotki się potwierdzą, to Brit okaże się jedną z najbardziej pechowych gwiazd, jeśli chodzi o związki...

fot: BULLS

Kryzys w związku Britney Spears i Jasona Trawicka. Według źródeł bliskich sławnej parze sytuacja nie wygląda różowo dla Brit. Jason zdążył już powiedzieć o tym, że zrywają wszystkim, prócz niej!

Jason zakomunikował całej rodzinie Spears, że planuje od niej odejść. Chce, by Brit miała w nich wsparcie, gdy on zacznie nowe życie - donoszą przyjaciele gwiazdy. Na co czeka Trawick? Według doniesień tego samego informatora, odlicza dni do zakończenia X Factora. Rzekomo po to, by niestabilna uczuciowo piosenkarka nie musiała na wizji radzić sobie ze złamanym sercem. Jason wszystko zaplanował w najdrobniejszych szczegółach. Inne źródło mówi: Nie wiem co prawda nic o zerwaniu, ale na pewno wybierają się razem na wakacje. Czyżby narzeczony Brit zamierzał zrzucić na nią tę bombę w przyjemniejszym otoczeniu? Jeśli tak, to jest wyjątkowo perfidnym draniem i nie oszukujmy się: pod płaszczykiem troski, dba po prostu o swoje interesy. W końcu to on dopinał deal z X Factorem.

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 20.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również