szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Łukasz Jemioł w programie Kuby Wojeódzkiego

Jemioł u Wojewódzkiego ostro o polskich celebrytach: Przychodzą na pokazy tylko po to, by sfotografować się na ściance

W programie Kuby Wojewódzkiego projektant Łukasz Jemioł skrytykował polskich celebrytów za tani lans i bywanie na pokazach tylko po to, by sfotografować się na ściance. - Pokazy mody w Polsce zniżyły się do lotu wydarzeń towarzyskich i spędów - ocenił projektant.

Tagi: jemioł u wojewódzkiego, kuba wojewodzki, łukasz jemioł

Jemioł u Kuby

fot: kuba.tvn.pl

Jeden z najsłynniejszych polskich projektantów, Łukasz Jemioł, opowiedział w programie Kuby Wojewódzkiego, co denerwuje go w zachowaniu polskich celebrytów na pokazach mody. Choć w jego projektach chodzi połowa polskiego show-biznesu a on sam, jak każdy projektant, lubi otaczać się się sławnymi osobami, to jednak gdy trzeba, nie boi się surowo oceniać ich postępowanie.

Ignorancja i brak szacunku dla pracy projektanta, pusty lans na pokazach, kompletny brak zainteresowania kolekcją - tak w dużej mierze wygląda według projektanta nasz celebrycki światek.

- Pokazy mody w Polsce zniżyły się do lotu wydarzeń towarzyskich, spędów, do tego, kto przyszedł i  kim wyszedł - ocenił Łukasz Jemioł.

Projektant stwierdził, że wielu polskich celebrytów wykazuje się zupełną ignorancją jeśli chodzi o prezentowane kolekcje a czasami nawet nie wie, na czyj pokaz przyszli!

- Raz byłem na pokazie mody moich kolegów po fachu i siedzi koło mnie osoba, dobrze znana. Pyta mnie co to jest za marka odzieżowa, bo ona nigdy o niej nie słyszała, a ciasto ma w piekarniku i boi się, że przez to opóźnienie nie zdąży go w porę wyjąć - opowiedział projektant.

Kogo miał na myśli? Kuba ciągnął swojego gościa za język ale ten rzecz jasna nie chciał zdradzić nazwiska. A szkoda, bo z chęcią poznalibyśmy tę "znawczynię" mody. Coś nam się wydaje, że nie jest to tylko jeden taki przypadek i spokojnie moglibyśmy wymienić kilka nazwisk gwiazd, które uwielbiają bywanie i lans na ściankach...

Rozgoryczenia Łukasza Jemioła jakoś nie przemówiło do Huberta Urbańskiego, który jest zdania, że takie zachowanie w branży rozrywkowej jest normalnym zjawiskiem i tak dzieje się w każdym kraju na świecie.

- Wszyscy jak tu siedzimy robimy w szeroko pojętej rozrywce. Nie produkujemy sprzętu do ratowania życia ludzkiego albo hiperodnawialnej energii. Realia są takie, że Kuba robi program rozrywkowy a ty robisz ciuchy. To czego oczekiwałeś? - zapytał projektanta Hubert Urbański.

Jak myślcie, czy Łukasz Jemioł nie narazi się swoją wypowiedzią polskim celebrytom?

Autor: JW

Zdjęcia: kuba.tvn.pl

Publikacja: 25.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
KUBA WOJEWÓDZKI 4 czerwca 2013: MIKE TYSON będzie gwiazdą programu we wtorek 04.06.2013. Sprawdź co cię czeka!
KUBA WOJEWÓDZKI 4 czerwca 2013: MIKE ...

Kuba Wojewódzki zaprosił kolejnego wyjątkowego gościa! W programie wystąpi Mike Tyson. Zobacz krótkie video zapowiadające show. A zapowiada się naprawdę gorąco! Obok boksera na legendarnej kanapie usiądzie też prowadząca program X Factor ...