szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jennifer Aniston wzięła w tajemnicy ślub?!

JENNIFER ANISTON i Justin Theroux są już po ślubie?!


Jennifer Aniston wzięła w tajemnicy ślub?! Informatorzy donoszą, że gwiazda serialu Przyjaciele i Justin Theroux wygrali wyścig do ołtarza z Angeliną i Bradem!

Tagi: aniston jennifer, jennifer aniston, jennifer aniston ślub, przyjaciele, przyjaciele odcinki, serial przyjaciele, ślub jennifer aniston

JENNIFER ANISTON i Justin Theroux są już po ślubie?!


Jennifer Aniston i Justin Theroux - czy to już mąż i żona? :)

fot: BULLS

Jennifer Aniston wzięła w tajemnicy ślub? Jeśli to prawda, zakochani musieli mieć niezły ubaw, gdy czytali o szczegółach rzekomo zbliżającej się ceremonii ich zaślubin. I to już od świąt!

Według dobrze poinformowanych osób z otoczenia pary powiedzieli sobie "tak" zaraz po swoich wakacjach w Meksyku, na które wybrali się z grupą przyjaciół na początku 2013 roku. Ceremonia oddania odbyła się w Bel Air. Wszystko do samego końca utrzymane było w ścisłej tajemnicy. Ten wyjątkowy dzień dzielili tylko ze starannie wybranymi osobami. Na miejscu byli obecni tylko ich najbliżsi przyjaciele – zdradza informator. Chcieli mieć za sobą tę całą aferę związaną ze ślubem. Teraz pragną skupić się na kolejnej fazie wspólnego życia i popracować nad potomstwem - dodaje.

Wygląda na to, że wspominając o prywatnej uroczystości Jennifer i Justin mówili poważnie! Cóż, ciekawskim paparazzim zostaje w takim razie czekanie na ślub Angeliny i Brada. Były mąż Jen i jej rywalka, Angelina także planują się pobrać i jeszcze przed wakacjami 2013. Tyle jest ważne zaświadczenie z ratusza, o które wystąpił  Pitt...

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 14.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również