szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wiemy dlaczego Jennifer Aniston przekłada ślub!

Jennifer Aniston i Justin Theroux: ślub nie, ciąża tak!

Ślub Jennifer Aniston i Justina Theroux od miesięcy jest ulubionym tematem tabloidów i kolorowych magazynów. Codziennie pojawiają się kolejne informacje dotyczące jego terminu i innych szczegółów. Para, która miała się pobrać zaraz po rozdaniu Oscarów, zdecydowała jednak, że najpierw... postara się o dziecko!

Tagi: angelina jolie brad pitt, jennifer aniston, jennifer aniston ciąża, jennifer aniston dieta, jennifer aniston dziecko, JENNIFER ANISTON i JUSTIN THEROUX, jennifer aniston justin, jennifer aniston justin theroux ślub, jennifer aniston nago

Jennifer Aniston i Justin Theroux: ślub nie, ciąża tak!

Jennifer Aniston i Justin Theroux

fot: MC

Prasa od dawna spekuluje, co jest przyczyną zwłoki. Pojawiły się nawet plotki, że Justin i Jennifer czekają z powiedzeniem tak na planowany ślub Brad i Angeliny, by przyćmić ich imprezę. Okazuje się jednak, że zakochani zostawili przeszłość za sobą: skupiają się na przyszłości i założeniu rodziny.

Jen właśnie zaczęła chińską terapię, mającą podnieść jej szansę na zajście w ciążę. Lekarz doradził jej odłożenie ślubu na później, bo stres związany z przygotowaniami nie sprzyja poczęciu dziecka – donosi informator z otoczenia pary - W tej chwili to jest dla narzeczonych priorytetem.

Co to za tajemnicza chińska terapia? Jennifer wierzy w naturalne metody. Stosuje specjalną akupunkturę i ćwiczy jogę, by pozbyć się napięcia i przygotować swoje ciało na ciążę – zdradza przyjaciel Aniston.

Cóż, życzymy parze, by ich marzenie po dziecku szybko się spełniło!

Autor: News Girl

Zdjęcia: MC

Publikacja: 19.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również