szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Słynna para wciąż zwleka ze ślubem. Kiedy się pobiorą?

JENNIFER ANISTON I JUSTIN THEROUX: Los Angeles czy Nowy Jork?

Jennifer Aniston i Justin Theroux wciąż nie mogą się dogadać, gdzie zamieszkają po ślubie! Zatem już wiemy dlaczego para ciągle przekłada datę ślubu. Los Angeles czy Nowy Jork?

Tagi: jennifer aniston, jennifer aniston data ślubu, JENNIFER ANISTON i JUSTIN THEROUX, jennifer aniston ślub, justin theroux, justin theroux jennifer aniston, kiedy ślub jennifer aniston

JENNIFER ANISTON I JUSTIN THEROUX: Los Angeles czy Nowy Jork?

Gdzie zamieszkają nowożeńcy?

fot: BULLS

Jennifer Aniston, która właśnie skończyła trwający latami remont swojej rezydencji, nie chce opuszczać Miasta Aniołów zaś Justin nie czuje się zbyt dobrze w Hollywood. – Naprawdę próbował przyzwyczaić się do życia w Los Angeles, ale nic z tego nie wyszło. To nie są jego klimaty. Justin lubi energię i szorstkość Nowego Jorku. W żartach narzeka na pogodę w Kalifornii. Uważa, że to nienaturalne, by przez cały czas świeciło słońce i tęskni za porami roku – donosi znajomy pary. Co na to Jennifer? – Ona ma w Los Angeles swoje korzenie i nie przepada za Nowym Jorkiem. Czuje się tam osaczona przez paparazzich. Kupiła kilka mieszkań w tym mieście, wierząc, że w którymś poczuje się jak w domu, ale w ostatecznym rozrachunku uznała, że to nie jest miejsce dla niej. Zdaje się, że przed parą stoi spore wyzwanie. Może powinni przebywać pół roku tu, pół roku tam?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 27.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również