szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jennifer Aniston i Justin Theroux odwołali ślub

JENNIFER ANISTON i JUSTIN THEROUX zrezygnowali ze ślubu!

Sądząc po nieformalnym charakterze ich przyjęcia zaręczynowego, można było się domyślić, że Jennifer Aniston i Justin Theroux nie planują wielkiej i napuszonej uroczystości. Idąc tym tropem, paparazzi odkryli, że aktorzy planują pobrać się podczas wakacji w Meksyku i... zepsuli zakochanym plany.

Tagi: jennifer aniston, jennifer aniston bikini, jennifer aniston ciąża, JENNIFER ANISTON i JUSTIN THEROUX, jennifer aniston przyjaciele, jimmy kimmel, justin theroux, rachel green, serial przyjaciele, ślub jennifer aniston

JENNIFER ANISTON i JUSTIN THEROUX zrezygnowali ze ślubu!

Jennifer Aniston i Justin Theroux podczas wakacji w Meksyku. To podczas tego wyjazdu para chciała powiedzieć sobie sakramentalne "tak"!

fot: BULLS

Justin Theroux i Jennifer Aniston spakowali się wraz z najbliższymi przyjaciółmi: Emily Blunt, Johnem Krasinskim, Jimmym Kimmelem i Molly Mc Nearney i wyruszyli do Meksyku, gdzie mieli wziąć romantyczny ślub. Źródło donosi: Marzyli o ceremonii w Cabo San Lucas. Nie chcieli wielkiej pompy: tylko oni, ich przyjaciele, boso na plaży, ale plan legł w gruzach, gdy informacje przeciekły do prasy.

Choć ich wymarzony ślub nie doszedł do skutku, wcale się tym nie przejęli. Postanowili po prostu dobrze się bawić w gronie przyjaciół. Są tak szczęśliwi, że nic im nie jest w stanie popsuć humoru. Jennifer wciąż nie może uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę. Jest teraz w niesamowitym miejscu, jakby bez przerwy była na haju – donosi informator z otoczenia pary.

Trzymamy kciuki, by następnym razem Jusowi i Jen udało się powiedzieć "tak" na własnych warunkach!

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 03.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również