szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jennifer Aniston wzięła ślub?

JENNIFER ANISTON i JUSTIN THEROUX: wzięli ślub?

Jennifer Aniston żoną? Amerykańskie portale donoszą o ślubie aktorki z Justinem Theroux. To zaskoczenie, bo ślub był odkładany, więc ostatnio nikt się go nawet nie spodziewał. Ale ponoć stało się. Sprawdź gdzie młoda para zorganizowała swój ślub!

Tagi: jennifer aniston, jennifer aniston ciąża, jennifer aniston data ślubu, JENNIFER ANISTON i JUSTIN THEROUX, jennifer aniston justin theroux ślub, jennifer aniston przyjaciele, jennifer aniston ślub, ślub jennifer aniston

Jennifer Aniston WZIĘŁA ŚLUB?!

Jennifer Aniston WZIĘŁA ŚLUB?!

fot: BULLS

Jennifer Aniston wzięła ślub! Przynajmniej według amerykańskich tabloidów. Aktorka miała wyjść za mąż w tajemnicy przed całym światem. Zależało jej, aby jej drugi ślub nie był sensacją medialną, tak jak pierwszy. W sierpniu 2012 aktorka zaręczyła się z Justinem Theroux. Plotkowało się, że ślub wezmą w Kenii albo w Grecji.

Zobacz też: JENNIFER ANISTON I JUSTIN THEROUX: Los Angeles czy Nowy Jork? >>

Zobacz też: Ślub odbędzie się w Kalifornii! >>

Para szykowała się do ślubu bardzo długo. Pierwotnie ceremonia była zaplanowana na koniec marca 2013, ale coś poszło nie tak. Być może aktorka przestraszyła się, że dziennikarze dowiedzieli się o dacie ślubu.

Zobacz też: Koszmarna fryzura Jennifer Aniston! >>

Najnowsze informacje są jednak takie, że ślub już się odbył. Para pobrała się w miasteczku Charlottesville w Virginii. Ceremonię zorganizowano w romantycznym ośrodku Pippin Hills Farm. Nowożeńcom towarzyszyła jednak tylko najbliższa rodzina i przyjaciele.

Dziennikarze, którzy próbowali potwierdzić te informacje i skontaktowali się z właścicielką farmy, usłyszeli, że nie może ona potwierdzić takich informacji.

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 29.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również