szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Znana aktorka nie zaprosi swojej matki na ślub

JENNIFER ANISTON nie zamierza wybaczyć matce. Nie zaprosi jej na ślub!

Jennifer Aniston nie porozumiała się z matką! Pomimo mediacji narzeczonego, Justina Theroux, Aniston pozostała nieugięta. Jej matka, Nancy, nie ma prawa wstępu na uroczystość, podobnie jak lata temu, na ślub Jennifer Aniston z Bradem Pittem.

Tagi: jennifer aniston, jennifer aniston matka, jennifer aniston matka ślub, jennifer aniston obrażona na matkę, jennifer aniston ślub, justin theroux, justin theroux jennifer aniston, matka jennifer aniston, ślub jennifer aniston

JENNIFER ANISTON nie zamierza wybaczyć matce. Nie zaprosi jej na ślub!

Jennifer Aniston nie może porozumieć się z matką

fot: BULLS

Jennifer Aniston już jako dziewczynka nie miała dobrego kontaktu ze swoją mamą. W wywiadzie dla magazynu Elle wspomniała o sytuacji, która miała miejsce po jej siódmych urodzinach: – Spytałam ją, czy jestem ładna, na co ona odrzekła: Jesteś taka zabawna! Czarę goryczy przepełniła jednak biografia napisana przez Nancy, From Mother and Daughter to Friends: A Memoir. Opisała w niej ze szczegółami ich trudne relacje. Udzieliła też licznych wywiadów w telewizji, które do końca pogrzebały szanse na pojednanie z córką. Choć cała sprawa miała miejsce w połowie lat 90., stosunki między paniami wciąż są napięte. Jennifer nie odwiedziła matki nawet wtedy, gdy ta w poważnym stanie trafiła do szpitala.

Justin Theroux próbował namówić narzeczoną, by wyciągnęła rękę do zgody, zapraszając Nancy na ich ślub, ale – podobnie jak wcześniej Brad Pitt – odniósł porażkę. – Podczas pierwszego ślubu nawet nie chciała słyszeć o zaproszeniu matki i wszystko wskazuje na to, że choć minęło wiele lat, nic się nie zmieniło. Justin i Jen planują małą, prywatną uroczystość, więc wiele osób nie dostało zaproszenia, ale Nancy była pierwsza na liście do skreślenia – donosi informator z otoczenia pary. Co sądzicie o decyzji Jennifer Aniston? Ma rację nie zapraszając matki, a może powinna już zapomnieć o starych urazach?

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 06.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również