szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
JENNIFER LAWRENCE nową twarzą DIOR 2014

JENNIFER LAWRENCE nową twarzą DIOR. Piękna kampania na wiosnę 2014

Jennifer Lawrence nową miss Dior. Aktorka pojawiła się w kampanii paryskiego domu mody na wiosnę lato 2014. Mamy pierwsze zdjęcia z planu! Jak wypadła Lawrence w sesji dla Dior?

Tagi: jennifer lawrence-wikipedia, jennifer lawrence, jennifer lawrence dior, miss dior

Jennifer Lawrence nową miss Dior

Jennifer Lawrence nową miss Dior

fot: EB

Jennifer Lawrence nie daje o sobie zapomnieć. Amerykańska aktorka jest ponoć jedną z najpopularniejszych gwiazd ostatniego roku. Okładki, sesje, kampanie, czyli typowe życie oscarowej gwiazdy.

Lawrence cieszy się jednak popularnością nie tylko w Hollywoodzie. Na starym kontynencie nazwisko aktorki jest równie dobrze znane. Najlepszym tego dowodem jest najnowsza kampania Dior na wiosnę lato 2014 roku, której Amerykanka została główną bohaterką.

Tak, tak - to prawda. Szalona Jennifer Lawrence, którą wszyscy kojarzymy z ciętego języka i śmiesznych sytuacji została właśnie twarzą paryskiego domu mody Christiana Diora. Musimy przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Na zdjęciach aktorka wygląda niezwykle intrygująco. Miss Dior z prawdziwego zdarzenia! Autorem sesji był genialny Patrick Demarchelier.

Zobacz też najnowsze stylizacje Jennifer Lawrence >>>>

Jak Wam się podoba aktorka w tak niecodziennej odsłonie?

 

Jennifer Lawrence nową miss Dior

Jennifer Lawrence nową miss Dior

Autor: EB

Zdjęcia: EB

Publikacja: 01.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Czy Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult się rozstali? [WIDEO]
Czy Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult ...

Na początku roku media informowały, że na rozdaniu Złotych Globów Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult pojawili się jako narzeczeństwo. Ostatnio ich związek przeżywał kryzys. Czy Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult się rozstali?