szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
JEREMY SCOTT w MOSCHINO! JEREMY SCOTT DYREKTOREM KREATYWNYM MOSCHINO

JEREMY SCOTT nowym dyrektorem kreatywnym Moschino!

Jeremy Scott został nowym dyrektorem kreatywnym Moschino! Tym samym zajął miejsce Rosselli Jardini, która była na tym stanowisku od śmierci założyciela marki, Franco Moschino. Jeremy Scott zaprezentuje swoją pierwszą kolekcję dla Moschino podczas Tygodnia Mody w Mediolanie w lutym 2014 roku.

Tagi: jeremy scott, JEREMY SCOTT NOWYM DYREKTOREM KREATYWNYM MOSCHINO, JEREMY SCOTT W MOSCHINO, moschino

JEREMY SCOTT nowym dyrektorem kreatywnym Moschino!

fot: BULLS

Jeremy Scott od lat projektuje dla swojej własnej marki, choć nie gardzi też współpracą ze znami firmami. Słynne projekty Jeremy'ego Scotta dla Adidas podbijały cały świat. Teraz fani twórczości projektanta z pewnością nie mogą się już doczekać Tygodnia Mody w Mediolanie, który odbędzie się w lutym 2014 roku, bo właśnie wtedy Jeremy Scott zaprezentuje swoją pierwszą kolekcję pod szyldem... Moschino!

Zobacz też: Jeremy Scott wiosna lato 2014. Co proponuje ulubiony projektant gwiazd?

W poniedziałek, 28.10.2013, ogłoszono, że Jeremy Scott został nowym dyrektorem kreatywnym Moschino, zajmując miejsce Rosselli Jardini, która była na tym stanowisku od śmierci założyciela domu mody, Franco Moschino, w 1994 roku.

Moschino dziękuje Rosselli Jardini za jej wspaniałą pracę i utrzymanie ducha Moschino od 1994 roku aż po dzisiejszy dzień. Jej kreatywność rozwinęła markę, a ona sama zawsze będzie częścią historii Moschino - czytamy w oficjalnym oświadczeniu domu mody.

Zobacz też: Buty Adidas Originals by Jeremy Scott jesień zima 2013

Dlaczego to właśnie Jeremy Scott został dyrektorem kreatywnym Moschino? Rzecznik prasowy domu mody wyjaśnił w rozmowie z brytyjskim magazynem Vogue, że Jeremy Scott doskonale rozumie przesłanie Moschino i będzie właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Z kolei sam Jeremy Scott uważa, że Moschino to jedyny dom mody, który ma poczucie humoru, dlatego zgodził się przyjąć to stanowisko. Co ciekawe, Jeremy Scott był kiedyś stażystą w biurze prasowym Moschino!

Autor: Kinga

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 29.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
JEREMY SCOTT dla ADIDAS ORIGINALS wiosna lato 2014. Co znalazło się w nowej kolekcji?
JEREMY SCOTT dla ADIDAS ORIGINALS wiosna ...

Nowa kolekcja Jeremy'ego Scotta dla Adidas Originals wiosna lato 2014 znów zaskakuje szalonymi pomysłami. Tym razem w roli głównej printy z motywem flagi brytyjskiej, lamparcie cętki i tropikalne kwiaty. Zobaczcie, co ...

Jeremy Scott wiosna lato 2014. Co proponuje ulubiony projektant gwiazd?
Jeremy Scott wiosna lato 2014. Co ...

Kolekcja Jeremy Scott wiosna lato 2014 to wielki ukłon w stronę szalonych lat 60. i kolorowego popartu. Ulubiony projektant gwiazd czerpie garściami z mody tamtych czasów, proponując proste sukienki, kobiece płaszczyki, zgeometryzowane ...

Kolekcja Adidas & Jeremy Scott jesień zima
Kolekcja Adidas & Jeremy Scott jesień ...

Jest już nowa kolekcja Jeremy'ego Scotta dla marki Adidas jesień zima. Amerykański projektant znów zaskakuje szalonymi pomysłami  na streetową odzież. Pojawiają się bluzy i spodnie w psychodeliczne wzory, puchowe kurtki w ...