szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jessica Mercedes w czwartym odcinku Top Model 3!

Jessica Mercedes będzie komentowała Top Model! Kiedy emisja ocinka?

W kolejnym odcinku Top Model 3 w roli gościa wystąpi Jessica Mercedes. Polska blogerka będzie komentowała czwarty odcinek kolejnej serii Top Model. Zostań Modelką. Emisja odcinka 27 marca 2013 o godzinie 21.30 na antenie stacji TVN.

Tagi: jessica mercedes, jessica mercedes blog, top model, top model 27.03.2013, top model 3, top model 3 casting w poznaniu, top model 3 emisja, top model 3 odcinek 3, top model casting poznań, top model odcinek 3, top model odcinek 3 kiedy powtórka

Jessica Mercedes będzie komentowała Top Model! Kiedy emisja ocinka?

Jessica Mercedes w Top Model 3 27: emisja 27 marca 2013 o godzinie 21.30 na antenie stacji TVN.

fot: Jessica Mercedes blog jemerced.com

Czwarty odcinek Top Model 3 będzie komentowała Jessica Mercedes Kirschner. W poprzednim, trzecim odcinku popularnego programu rozrywkowego, fanki mogły usłyszeć komentarze modelki Anny Bałon. Była uczestniczka programu po raz kolejny stała się "inspiracją" dla internautów, którzy nie omieszkali wykorzystać jej słownych przejęzyczeń. Wierzymy jednak, że Jessice pójdzie znacznie lepiej. Blogerka w czwartym odcinku Top Model 3 będzie oceniała styl uczestniczek i jurorów.

Zobacz także: TOP MODEL 3 odcinek 3. Kto odpadł z programu? >>

W czwartym odcinku Top Model 3 zobaczyć będzie można, które modelki mają szansę na wielką karierę. Jedna z uczestniczek opuści Dom Modelek po tym, jak wyzna przed kamerą, że zrobiłaby wszystko, byle tylko pozostać w programie. Tym wyznaniem zdenerwuje przewodniczącą jury, Joannę Krupę i będzie musiała opuścić program.

W następnym etapie programu dziewczyny pojadą do Indii. Na odcinki z Bombaju będzie trzeba jeszcze poczekać, ale już dziś możecie obejrzeć zdjęcia jurorów z tej wyprawy: Top Model 3: zdjęcia Dawida Wolińskiego z wyprawy do Indii na nagranie odcinków programu >>

Emisja czwartego odcinka Top Model 3 z Jessicą Mercedes już 27 marca 2013 o godzinie 21.30 na antenie telewizji TVN.

Autor: Monika P.

Zdjęcia: Jessica Mercedes blog jemerced.com

Publikacja: 27.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!