szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Dzień dobry TVN 21 maja 2013: Jessica Mercedes

Jessica Mercedes gościem Dzień Dobry TVN! Blogerka właśnie wróciła z Cannes!

Jessica Mercedes Kirschner opowiadała w Dzień Dobry TVN o podejściu młodych ludzi do pracy i zdobywania pieniędzy. Blogerka zdradziła także swoje największe marzenia związane z branżą modową.

Tagi: dzien dobry tvn, dzień dobry tvn 21 maja 2013, dzień dobry tvn 21.05.2013, jemerced, jessica mercedes, jessica mercedes blog, jessica mercedes cannes, jessica mercedes ddtvn, JESSICA MERCEDES KIRSCHNER

Jessica Mercedes gościem Dzień Dobry TVN! Blogerka właśnie wróciła z Cannes!

Jessica Mercedes w Dzień Dobry TVN

fot: Jessica Mercedes (oficjalny fanpage)

Wygadana Jessica Mercedes bardzo chętnie zapraszana jest do studia Dzień dobry TVN, gdzie pojawiała się już kilkakrotnie przy okazji rozmaitych dyskusji. Tym razem autorka bloga Jemerced rozmawiała z Jolantą Pieńkowską m.in. o... pieniądzach. 19-letnia Jessica wyznała, że nie rozumie swoich rówieśników, którzy narzekają na brak gotówki, ponieważ sama pracowała już od dwunastego roku życia, aby móc spełniać zachcianki, na które niekoniecznie stać było jej rodziców. Życzę wszystkim Polakom, żeby się uczyli pracować - powiedziała w DDTVN blogerka.

Jessica w czasie rozmowy odniosła się także do krytyki jej stylizacji przez Joannę Horodyńską oraz opowiedziała o swoich marzeniach związanych z modą. Jej telewizyjny występ został wyjątkowo ciepło odebrany przez telewidzów i internautów. Za pozytywne komentarze Jessica Mercedes podziękowała na swoim facebookowym fanpage'u: Dzięki!!! Jestescie najlepsi!!! :)) Kiedy są ze mną inni goście, nie chcę przerywać (jak niektórzy to robią), bo nie wypada, a nie mam ciśnienia na lans w tv, jak niektórzy, kiedy jestem sama, mogę swobodnie odpowiadać na pytania :))

Niezaprzeczalny urok blogerki oczarował wszystkich w studiu i przed telewizorami. Gratulujemy Jess!

Jessica Mercedes: Nie pomogła mi nadziana rodzina! >>

Jess we włoskim Rimini. Zobacz wideo! >>

Autor: monroe

Zdjęcia: Jessica Mercedes (oficjalny fanpage)

Publikacja: 21.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jessica Mercedes Kirschner - metamorfoza od emo do ikony mody! Jak zmieniła się Jessica Mercedes? [WIDEO]
Jessica Mercedes Kirschner - metamorfoza od ...

Dzisiaj Jessica Mercedes Kirschner to prawdziwa celebrytka. Pojawia się na medialnych imprezach, podróżuje po świecie, a to wszystko za sprawą swojego modowego bloga, który zyskał ogromną popularność. Czy zawsze była nieskazitelną gwiazdą ...