szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Jessica Mercedes ma urodziny! Blogerka kończy 21 lat

Jessica Mercedes ma urodziny w środę, 23.07.2014. Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek kończy 21 lat. Złóż urodzinowe życzenia Jessice Mercedes!

Tagi: jemerced, jessica mercedes, URODZINY JESSIKI MERCEDES

jessica mercedes

fot: Instagram

Środa, 23.07.2014, to wyjątkowy dzień dla Jessiki Mercedes, znanej też jako Jemerced. Blogerka właśnie tego dnia obchodzi swoje 21. urodziny! Ciężko uwierzyć, że Jessica Mercedes ma tak niewiele lat, a już tak dużo osiągnęła jak na swój wiek.

Z okazji urodzin Jessiki Mercedes przypominamy wszystkie ważne osiągnięcia blogerki. Jakie sukcesy ma Jemerced na swoim koncie?

Co osiągnęła Jessica Mercedes?

Jessica Mercedes zaczęła prowadzić swój blog, gdy miała zaledwie 16 lat. Ten okres nie wspomina najlepiej. Z okazji 4. urodzin swojego bloga napisała, z jakimi problemami wtedy się borykała.

Przeczytaj także: Jessica Mercedes Kirschner - metamorfoza od emo do ikony mody! Jak zmieniła się Jessica Mercedes? [WIDEO]

Kiedyś 16-letnia dziewczynka w zielonym płaszczyku z wyprzedaży, z ogromnymi marzeniami, ale i sporymi problemami. Dorabiająca sobie jako kelnerka w weekendy za 5 zł/h, aby mieć na przyjemności, a poza tym bez koleżanek, bez miłości, bez pasji... Zawsze ze mnie szydzono w szkole i wyśmiewano mnie. Mówili, że skończę najgorzej, na samym dnie - pisała Jessica Mercedes.

W ciągu zaledwie 4 lat Jessice udało się zmienić swoje życie o 180 stopni. Jej blog jest uważany za jeden z najpopularniejszych modowych blogów w Polsce. Ale co istotne - Jessica zaistniała także poza granicami naszego kraju. Jej stylizacje publikowały światowe wydania Vogue, Grazia, Elle, Glamour, Harper's Bazaar, Nylon czy Vanity Fair. Wygrała kilka konkursów modowych, była finalistką prestiżowego konkursu amerykańskiego Elle, w którym walczyła o własną kolumnę. Współpracuje z największymi markami od H&M aż po Michaela Korsa. Asystowała przy pokazach mody, stylizowała sesje zdjęciowe, a także sama była twarzą marek i brała udział w kampaniach.

Do tego Jessica Mercedes zaprojektowała własną biżuterię, własne szpilki dla Sarenza, a także zaprojektowała bluzę dla River Island. Obecnie Jessica Mercedes zamieniła swój blog na portal modowy i wciąż marzy o kolejnych sukcesach.

Chyba tego całkiem sporo, jak na 21-letnią dziewczynę, prawda? Czego życzycie Jessice w dniu jej 21. urodzin? Redakcja Glamki.pl życzy Jess, żeby nigdy się nie poddawała i spełniała kolejne marzenia!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 23.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Jessica Mercedes Kirschner - metamorfoza od emo do ikony mody! Jak zmieniła się Jessica Mercedes? [WIDEO]
Jessica Mercedes Kirschner - metamorfoza od ...

Dzisiaj Jessica Mercedes Kirschner to prawdziwa celebrytka. Pojawia się na medialnych imprezach, podróżuje po świecie, a to wszystko za sprawą swojego modowego bloga, który zyskał ogromną popularność. Czy zawsze była nieskazitelną gwiazdą ...