szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jessica Mercedes odpowiada fanom na zarzuty

JESSICA MERCEDES: Nie pomogła mi nadziana rodzina! Blogerka modowa odpiera zarzuty

Jessica Mercedes ma dość hejterów. Wkurza mnie to, że cały czas piszecie, że miałam nadzianą rodzinę i łatwiejszy start - odpowiada wszystkim autorom złośliwych komentarzy. Co tak zirytowało jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych?

Tagi: blog jessica mercedes, blogerki modowe, blogi modowe, jak założyć bloga modowego, jessica mercedes, JESSICA MERCEDES KIRSCHNER, jessica merdes blog, kim jest jessica mercedes

JESSICA MERCEDES: Nie pomogła mi nadziana rodzina! Blogerka modowa odpiera zarzuty

Jessica Mercedes odpowiedziała hejterom na swoim profilu na Facebooku

fot: Facebook

Jessica Mercedes, autorka bloga Jemerced nie wytrzymała fali krytyki. Na swoim profilu na Facebooku zamieściła emocjonalną odpowiedź na wszystkie plotki, które krążą na jej temat.

Jessikę zdenerwowały coraz częstsze komentarze, że jej kariera była pełna dróg na skróty dzięki bogatej rodzinie. Sama na wszystko pracuję, chodziłam do pracy jako kelnerka, niania, czy pomywaczka naczyń od 13 roku życia! Na wakacje nigdy nie jeździłam, tylko zawsze pracowałam. Pierwsze wpisy na blogu w pierwsze wakacje... Spędziłam je na pracy na magazynie Netto w Niemczech - tłumaczy Jessica.

Wkurza mnie to, że cały czas piszecie, że miałam nadzianą rodzinę i łatwiejszy start. Mama mnie sama wychowywała, taty nie mam i sama do wszystkiego dochodzę, sama na to ciężko pracowałam, kiedy moi znajomi imprezowali... Kieszonkowego nie miałam, a na kino, czy bluzkę sama pracowałam w weekendy, od gimnazjum, aż do końca liceum... (...) Jak będziecie tyle pracować, to też będziecie sobie kupować, bo z nieba nic za darmo nie spada! - dodaje.

Swój post zakończyła pozdrowieniami dla wszystkich zaangażowanych i pozytywnych miłośników swojej twórczości. Wygląda na to, że tak osobisty wpis pomógł blogerce. Ulżyło! No, bo ile można milczeć - napisała w komentarzu pod blogiem.

Życzymy dużo spokoju, a wszystkim zainteresowanym przypominamy, jak naprawdę zaczęła się kariera Jessiki Mercedes:

Zobacz: JESSICA MERCEDES KIRSCHNER: Nieprzeciętna i odważna blogerka modowa. SYLWETKA GWIAZDY >>

POLECAMY:

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!Autor: SuDeK

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 11.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Jessica Mercedes Kirschner - metamorfoza od emo do ikony mody! Jak zmieniła się Jessica Mercedes? [WIDEO]
Jessica Mercedes Kirschner - metamorfoza od ...

Dzisiaj Jessica Mercedes Kirschner to prawdziwa celebrytka. Pojawia się na medialnych imprezach, podróżuje po świecie, a to wszystko za sprawą swojego modowego bloga, który zyskał ogromną popularność. Czy zawsze była nieskazitelną gwiazdą ...