szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

JESSICA MERCEDES za pojawienie się na imprezie żąda 10 tys. zł! Blogerka zarabia więcej niż znane aktorki?

Jessica Mercedes uwielbia chwalić się drogimi ubraniami i butami. Teraz wiemy skąd bierze na nie pieniądze! Blogerka za przyjście na jedną imprezę żąda od organizatorów nawet 10 tys. zł!  To większa kwota niż te, które otrzymują popularne aktorki!

Tagi: ile zarabiają blogerki, jessica mercedes, ZAROBKI BLOGEREK

jessica mercedes

fot: Jessica Mercedes (oficjalny fanpage)

Gwiazdy chętnie pojawiają się na różnego rodzaju imprezach, jak się okazuje z ich przyjściem i zdjęciami na ściance związane są ogromne stawki. Jak donosi Fakt polskie aktorki za tzw. bywanie na imprezach mają swoje stałe stawki, zazwyczaj dużo wyższe niż te, które otrzymują za dzień pobytu na planie seriali w których grają. Przykładowo Małgorzata Socha za dzień zdjęciowy do serialu Na Wspólnej otrzymuje 4 tys. zł. Jak się okazuje to nie gwiazdy inkasują największe pieniądze, ale blogerki!

Rekordzistką okazała się Jessica Mercedes, która za jednorazowe wyjście żąda nawet 10 tys. zł. A jak wiadomo na jednym wyjściu w miesiącu się nie kończy. Często jest ich nawet dziesięć. Jak pisze tabloid: Jessica dobrze wie, jak jest cenna dla reklamodawców – za pojawienie się na takim wydarzeniu żąda ponoć aż 10 tys. zł. A że tylko w maju i czerwcu była na 6 imprezach, łatwo obliczyć, że w dwa miesiące na jej konto wpłynęło aż 60 tys. zł. Za zabawę!

Zobacz też Witkowski wyśmiewa blogerki: Trzeba być ze wsi, żeby się butami chwalić! >>>>>

Jessica Mercedes twierdzi, że to jej praca i trudno się z tym nie zgodzić. Ale blogerka ostatnio coraz częściej krytykuje swoim fanów i obserwatorów jej bloga, a to dzięki ich wejściom może żądać tak wygórowanych stawek!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

poprzedni
nastepny
jessica-mercedes 2
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: Jessica Mercedes (oficjalny fanpage)

Publikacja: 18.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Jessica Mercedes Kirschner - metamorfoza od emo do ikony mody! Jak zmieniła się Jessica Mercedes? [WIDEO]
Jessica Mercedes Kirschner - metamorfoza od ...

Dzisiaj Jessica Mercedes Kirschner to prawdziwa celebrytka. Pojawia się na medialnych imprezach, podróżuje po świecie, a to wszystko za sprawą swojego modowego bloga, który zyskał ogromną popularność. Czy zawsze była nieskazitelną gwiazdą ...