szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jessica Simpson spodziewa się drugiego dziecka

JESSICA SIMPSON znowu w ciąży! Koniec z odchudzaniem!

Jessica Simpson dostała 4 miliony dolarów, by została rzeczniczką Strażników Wagi, którzy pomogli jej zrzucić imponujące 27 kilogramów, które przybyło jej w czasie ciąży. Zaledwie 7 miesięcy po porodzie, Jess znowu jest w ciąży i... wróciła do swoich starych nawyków!

Tagi: dieta gwiazd, diety gwiazd, jak schudnąć, jessica simpson, jessica simpson a public affair, jessica simpson ciąża, jessica simpson dziecko, nowe diety, odchudzanie, odchudzanie gwiazd, przepisy dieta, strażnicy wagi, udane ochudzanie

JESSICA SIMPSON znowu w ciąży! Koniec z odchudzaniem!

Jessica Simpson po pierwszej ciąży schudła prawie 30 kg! Teraz kiedy jest ponownie w ciąży, zapomniała o zdrowym odżywianiu.

fot: BULLS

Jessica Simpson najwyraźniej jest zwolenniczką teorii, że ciąża usprawiedliwia obżarstwo. Gdy była w ciąży ze swoją córeczką Maxwell, prasa z niedowierzaniem obserwowała jak celebrytka rosła w oczach. Przez 9 miesięcy przybyło jej blisko 35 kilogramów, a niezrażona gwiazda nadal spełniała wszelkie swoje zachcianki.

Teraz, po restrykcyjnej diecie shake'owej, dzięki której udało jej się wrócić do dawnej wagi, jest jeszcze bardziej spragniona wszelkich tuczących smakołyków. Stworzony dla niej plan Strażników Wagi został rzucony w kąt zaraz po tym jak Jessica po raz drugi zobaczyła na teście ciążowym dwie kreski. Paparazzi przyłapali ją, jak z wilczym apetytem pałaszowała gigantyczną kanapkę z grillowanym serem i wielki talerz krążków cebulowych, a na lunch z mamą udała się do fast foodu.

Ciekawe, czy uda jej się pobić własny rekord i tym razem przytyje jeszcze więcej... Szkoda, że tak ciężka praca poszła na marne.

Zobacz: Jessica Simpson schudła 27 kilogramów! >>

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 13.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również