szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Joanna Horodyńska BEZ MAKIJAŻU! Ładnie wygląda? [WIDEO]

Joanna Horodyńska pokazała się bez makijażu! Gwiazda wystąpiła w tutorialu Magdaleny Pieczonki. Makijażystka wykonała Joannie Horodyńskiej make-up na lato.

Tagi: gwiazdy bez makijażu, joanna horodyńska

Joanna Horodyńska BEZ MAKIJAŻU! Ładnie wygląda? [WIDEO]

Joanny Horodyńskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Już od lat była modelka funkcjonuje w polskim show-biznesie jako stylistka i znawczyni mody. Ocenia stylizacje innych gwiazd w programach i na łamach znanych magazynów. Tym razem postanowiła zaprezentować się wszystkim z zupełnie innej strony!

Przeczytaj także: Niebieski makijaż oczu z pokazu Marca Jacobsa wiosna lato 2014 [TUTORIAL]

Otóż Joanna Horodyńska wystąpiła w tutorialu Magdaleny Pieczonki. Makijażystka wykonała gwieździe make-up na lato, starając się ukryć przebarwienia po opalaniu i cienie pod oczami. Co istotne, Joannę Horodyńską możemy podziwiać na początku na nagrania bez makijażu!

Fakt ten docenił Freestyle Voguing na swoim profilu na Facebooku. Joanna Horodyńska, jak każda kobieta ma dwie twarze i nie ma w tym nic odkrywczego. Jednak większość znanych osób wystąpiłaby w podobnym instruktażu z gotową bazą i tip-top fryzurą. Joanno! Szacunek i gratulacje za pokazanie całego procesu - napisał Freestyle Voguing.

A Wy co sądzicie o tutorialu? Zobaczcie koniecznie!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Autor: Kinga

Publikacja: 13.08.2014, Aktualizacja:

Zobacz również