szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Poznaj historię kariery jednej z bardziej rozpoznawalnych Polek w Ameryce: Joanny Krupy

JOANNA KRUPA. Modelka, jurorka w TOP Model, Polka w Ameryce. SYLWETKA GWIAZDY

Joanna Krupa działa na mężczyzn tak, że natychmiast wciągają brzuchy, wygładzają koszule i poprawiają marynarki. Nic dziwnego. Piękna blondynka jest kwintesencją męskich wyobrażeń o seksownej kobiecie i jedną z bardziej rozpoznawalnych Polek w Ameryce.

Tagi: Joanna Krupa, joanna krupa playboy, joanna krupa top model, joanna krupa wikipedia, jurorzy top model, polskie modelki, sara kozer, sylwetka gwiazdy, The Real Housewives of Miami. marta krupa, top model

JOANNA KRUPA. Modelka, jurorka w TOP Model, Polka w Ameryce. SYLWETKA GWIAZDY

Piękna Joanna Krupa podbiła i Amerykę, i Polskę

fot: BULLS

Kto mógł przewidzieć, że gdy pięcioletnia Joanna Krupa wyjeżdżała z Warszawy do Chicago zrobi aż taką karierę? Już kilkanaście lat później okazało się, że ta seksowna blondynka podbiła serca setek facetów pojawiając się na okładkach męskich magazynów, a jej twarz pojawiła się na billboardach w całych Stanach. Gdy zaczęła odnosić sukcesy jako modelka, zrezygnowała z college'u. Sława łatwo uderza do głowy, ale Joannie udało się uniknąć "sodówki". Jak twierdzi, zawdzięcza to swojej rodzinie i temu, jak została wychowana. Gdy kupowała swój pierwszy dom w Los Angeles było dla niej oczywiste, że mama i siostra Marta zamieszkają tam wraz z nią. Wszystko jest dużo łatwiejsze, jeśli ma się obok siebie tych, którzy cię kochają - mówi. - Najważniejsze dla mnie jest ich uznanie i to, że (mama i siostra) są ze mnie dumne. Opinia rodziny jest dla Asi bardzo ważna. Dlatego nigdy nie skorzystała z ofert ważnych panów z Hollywood, którzy robili jej różne propozycje w zamian za kontrakt czy rolę w filmie. Choć krąży na jej temat wiele plotek (Joe Francis utrzymuje, że miał romans zarówno z Joanną jak i Martą, a w amerykańskich mediach pojawiła się właśnie informacja, że Krupa jest odpowiedzialna za rozbicie małżeństwa Yolandy Foster z programu The Real Housewives of Beverly Hills), Asia stanowczo zaprzecza. Gdy na przyjęciu podchodzi do mnie facet i mówi, że jest producentem i jest to jego jedyny atut, mówię, nie dziękuję. Nigdy też nie spotykałam się z żonatym facetem. Po prostu nie byłabym w stanie. Jeśli mężczyzna prosi kobietę o rękę i chce być z nią na dobre i na złe, powinien dotrzymać zobowiązania. To smutne, że większość z mężczyzn, którzy mają władzę i pieniądze musi udowadniać sobie, że są męscy flirtując na każdej imprezie z inną, piękną dziewczyną. Niestety, w Los Angeles większość lasek idzie na takie układy.

Kto jest bratnią duszą Joanny Krupy w fabryce snów?

W miejscu, gdzie wszyscy chcą "zaistnieć" nie jest też łatwo znaleźć prawdziwą przyjaciółkę. Asia miała szczęście. Podczas jednego z castingów na modelkę poznała Sarę Kozer (także odnoszącą sukcesy jako aktorka). Poznałyśmy się wiele lat temu. Przypadkiem zakwaterowano nas w jednym pokoju hotelowym w Vegas. W trakcie eliminacji doszłyśmy do wniosku, że ta impreza to jakiś przekręt. Zwiałyśmy stamtąd w połowie konkursu i od tamtej dezercji jesteśmy przyjaciółkami- wspomina. Mimo że Joanna nie wybrała, typowej dla Hollywood, drogi kariery udało jej się zostać nie tylko jedną z najbardziej rozpoznawanych modelek, ale także zagrać w kilku filmach (np. w Legalnej blondynce czy remaku Planety małp) i zająć wysokie miejsce w amerykańskim Tańcu z gwiazdami. Teraz jest jedną z najpopularniejszych bohaterek show The Real Housewives of Miami i oczywiście jurorką w polskim Top Model. Piękna i ambitna Polka postawiła wszystko na jedną kartę i wygrała.

Pięknej Joannie nie wiedzie się tylko w miłości

Choć marzą o niej tysiące facetów Krupa jeszcze nie znalazła "tego jedynego". Właśnie rozstała się z długoletnim narzeczonym, Romainem. Na razie skupiam się na pracy, bo czuję, że stać mnie na więcej, że nie jestem jeszcze w tym punkcie w którym mogłabym osiąść na laurach - mówi. Podobnie jak w przypadku drogi zawodowej, Krupa ma także ścisłe wytyczne co do mężczyzny swoich marzeń. Zwracam uwagę na drobiazgi. Na to, czy mężczyzna otwiera mi drzwi, czy jest miły dla moich znajomych, czy mnie szanuje. Powinien też mieć w sobie spokój, umieć mnie rozbawić być otwarty. Nie może lubić gierek takich jak: poczekam tydzień zanim do niej zadzwonię. Zasady są proste. Jeśli mnie lubi, niech mi to powie. Jeśli nie, luz. Już nie jesteśmy w liceum. Asię rozczarowują także mężczyźni w L.A. Ciężko tu znaleźć porządnego faceta. Scena randek nie tu jest najfajniejsza. Nie potrzebuję stresu ani kłótni. Trudno też znaleźć faceta, który zrozumie specyfikę mojej pracy i nie będzie zazdrosny. Marzeniem Joanny jest to, by przez jeden dzień znaleźć się w męskiej skórze. Chciałabym sprawdzić, jak działa mózg faceta, wiedzieć co czuje widząc seksowną kobietę. Chciałabym też wiedzieć, jak działają ich "małe maszynki".

Prawie jak Joanna D'arc

Poza karierą w show-bizie, Joanna jest znana z tego, że angażuje się wiele akcji charytatywnych. Działa na rzecz praw zwierząt i związana jest z organizacją People for the Ethical Treatment of Animals (PETA). Wspiera wiele schronisk dla zwierząt. W kwietniu tego roku w Los Angeles modelka razem z siostrą Martą i Katie Cleary protestowała przeciwko noszeniu futer pod sklepem sióstr Kardashian. W Polsce za noszenie futer naturalnych publicznie krytykowała: Annę Rubik, Annę Muchę i Weronikę Rosati. Krupa brała też czynny udział w kampanii przeciwko wprowadzeniu w amerykańskim stanie Kalifornia poprawki prawnej zamykającej drogę parom jednopłciowym do zawierania małżeństw, tzw. Propozycji 8.

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 01.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model
Gołe męskie torsy i dużo zabawy. ...

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!