szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Joanna Krupa i Romain Zago nie jadą w podróż poślubną!

JOANNA KRUPA: nie ma czasu na podróż poślubną! Czemu Joanna Krupa nie jedzie na miesiąc miodowy?

Joanna Krupa i Romain Zago odkładają decyzję o podróży poślubnej. Para nie ma ponoć na to czasu. Oboje są tak zapracowani, że trudno im wygospodarować kilka dni na miesiąc miodowy. Ale nie rezygnują z niego kompletnie. Wybiorą się  na urlop, gdy tylko będą wolniejsi. Dokąd Krupa pojedzie w podróż poślubną?

Tagi: Joanna Krupa, joanna krupa i romain zago, joanna krupa miesiąc miodowy, joanna krupa podróż poślubna, Krupa, krupa i zago, krupa joanna, krupa miesiąc miodowy, krupa podróż pośłubna, miesiąc miodowy krupy, podróż poślubna krupy

JOANNA KRUPA: nie ma czasu na podróż poślubną! Czemu Joanna Krupa nie jedzie na miesiąc miodowy?

Joanna Krupa i jej maż

fot: facebook.com/joannakrupafanpage

Joanna Krupa i Romain Zago nie pojadą w podróż poślubną. Wzięli ślub dwa tygodnie temu, ale w podróż poślubną nie pojechali. Młodzi małżonkowie na miesiąc miodowy poczekają. Okazuje się, że nie mają na niego czasu i z trudem wygospodarowali czas na wesele. Według ich znajomych, trudno będzie im wyrwać na wspólny urlop: Joanna musi zostać na razie w Kalifornii, gdzie ciągle powstają zdjęcia do jej show. Razem z Romainem stwierdzili, że o urlopie jeszcze pomyślą - relacjonuje informator Faktu.

Para rozważa dwie opcje. Ukochane Positano we Włoszech, z którym wiąże ich wiele wspomnień lub Bora Bora. To spory koszt, ale dla pary to nie ma znaczenia. Dostali w końcu sporo pieniędzy od telewizji telewizji Bravo, która zarejestrowała ich ślub oraz wesele. Fragmenty ceremonii będą pokazane w reality show The Real Housewives of Miami.

Zobacz też: ile kosztowało wesele Joanny Krupy? >>

Zobacz też: kiedy ślub Joanny Krupy w telewizji? >>

Autor: ko

Zdjęcia: facebook.com/joannakrupafanpage

Publikacja: 29.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również