szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Joanna Krupa już wkrótce wyjdzie za mąż za Romaina Zago

JOANNA KRUPA: Polska żona z Miami! Sylwetka gwiazdy

Joanna Krupa, polska modelka, którą magazyn Maxim wybrał ją jedną z najseksowniejszych kobiet świata. Jest prowadzącą polskiego show Top Model, gwiazdą reality show The Real Housewives 
of Miami, a już wkrótce poślubi miłość swego życia, milionera Romaina Zago.

Tagi: Joanna Krupa, joanna krupa i romain zago, joanna krupa kim jest, joanna krupa romain zago ślub, joanna krupa ślub, joanna krupa-wikipedia, kim jest joanna krupa, ślub joanny krupy, ślub romaina zago i joanny krupy

JOANNA KRUPA: Polska żona z Miami! Sylwetka gwiazdy

Joanna Krupa jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek na świecie

fot: BULLS

Joanna Krupa, w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie. Początkowo w Polsce zupełnie anonimowa, dziś jest jedną z najbardziej lubianych celebrytek. Jak zaczęła się kariera Joanny Krupy?

Gdy pięcioletnia Asia wyjeżdżała z Warszawy do Chicago na wiele lat straciliśmy nasz najlepszy towar eksportowy. Już kilkanaście lat później okazało się, że ta seksowna blondynka podbiła serca setek facetów pojawiając się na okładkach magazynów dla panów. Kiedy zaczęła odnosić sukcesy jako modelka, zrezygnowała z college'u. Sława łatwo uderza do głowy, ale Joannie udało się uniknąć sodówki. Jak twierdzi, zawdzięcza to swojej rodzinie i temu, jak została wychowana. Gdy kupowała swój pierwszy dom w Los Angeles było dla niej oczywiste, że mama i siostra Marta zamieszkają tam wraz z nią – Wszystko jest dużo łatwiejsze, jeśli ma się obok siebie tych, którzy cię kochają – mówiła w jednym z wywiadów - Najważniejsze dla mnie jest ich uznanie i to, że są ze mnie dumne – zapewniała Krupa.

Jeśli o tobie plotkują, odniosłeś sukces!

Długo udawało jej się unikać skandali, ale podobno miarą popularności jest m.in. to, czy ktoś chce się wypromować na twojej sławie. Gdy Joanna została gwiazdą The Real Housewives of Miami, Joe Francis utrzymywał, że miał romans zarówno z Joanną jak i jej siostrą Martą. W amerykańskich mediach pojawiła się też informacja, że Krupa jest odpowiedzialna za rozbicie małżeństwa Yolandy Foster z programu The Real Housewives of Beverly Hills. Asia stanowczo zaprzecza tym doniesieniom. – Nigdy też nie spotykałam się z żonatym facetem. Po prostu nie byłabym w stanie. Jeśli mężczyzna prosi kobietę o rękę i chce być z nią na dobre i na złe, powinien dotrzymać zobowiązania. To smutne, że większość z mężczyzn, którzy mają władzę i pieniądze musi udowadniać sobie, że są męscy i flirtując na każdej imprezie z inną, piękną dziewczyną. Złośliwi przypominają jej, że gdy spotkała swego ukochanego, Romain był... żonaty. Modelka tłumaczy jednak, że związała się z Zago dopiero, gdy dostał rozwód. Jak było, nie wiemy, ale nawet sceptycy muszą przyznać, że poznała swojego przyszłego męża, gdy już była gwiazdą, więc trudno ją posądzić o robienie kariery przez łóżko.

W Hollywoodzkim stylu

Choć na początku kariery Joanna Krupa mogła liczyć tylko na siebie, udało jej się zostać nie tylko jedną z najbardziej rozpoznawanych fotomodelek, ale także zagrać w kilku filmach (np. w Legalnej Blondynce, czy remake'u Planety Małp) i zająć wysokie, czwarte miejsce w amerykańskim Tańcu z Gwiazdami. Teraz jest jedną z najpopularniejszych bohaterek show The Real Housewives of Miami i oczywiście jurorką w polskim Top Model. Poza karierą w show-bizie, Joanna jest znana z tego, że angażuje się wiele akcji charytatywnych. Działa na rzecz praw zwierząt i związana jest z organizacją People for the Ethical Treatment of Animals (PETA). Wspiera wiele schronisk dla zwierząt. Modelka razem z siostrą Martą i Katie Cleary protestowała przeciwko noszeniu futer pod sklepem sióstr Kardashian. W Polsce za noszenie futer naturalnych publicznie krytykowała: Anję Rubik, Annę Muchę i Weronikę Rosati. Krupa brała też czynny udział w kampanii przeciwko wprowadzeniu w amerykańskim stanie Kalifornia poprawki prawnej zamykającej drogę parom jednopłciowym, do zawierania małżeństw, tzw. Propozycji 8. Możemy być dumni z takiej ambasadorki w Stanach!

Wiek - 34 lata
Znak zodiaku - Byk
Wymiary - 81-60-81
Wzrost - 170
Film na którym płakała - Pamiętnik
Ulubiona książka - Alchemik Paulo Coelho

Autor: News Girl

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 09.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również