szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ślub Joanny Krupy i Romaina Zago już latem 2013!

JOANNA KRUPA wybrała już suknię ślubną? W jakiej kreacji pojawi się przed ołtarzem?

Nareszcie! Joanna Krupa i Romain Zago wezmą ślub latem 2013! Para zdecydowała się na sprzedanie praw do transmisji tego wydarzenia. Amerykańska stacja telewizyjna Bravo zapłaci im 2 miliony złotych. W zamian za to widzowie programu rozrywkowego The Real Housewifes of Miami będą mogli zobaczyć przygotowania Joanny i Romaina do tej wielkiej uroczystości. Czy Joanna Krupa wybrała już swoją suknię ślubną?

Tagi: Joanna Krupa, joanna krupa modelka, Joanna Krupa narzeczony, joanna krupa slub, joanna krupa suknia slubna, joanna krupa top model, joanna krupa wikipedia, krupa joanna, Krupa reality show, romain zago, The Real Housewives of Miami

JOANNA KRUPA wybrała już suknię ślubnę? Podoba wam się?

Która wersja sukni ślubnej podoba wam się bardziej?

fot: BULLS, facebook.com/joannakrupafanpage

Ślub Romaina i Krupy już latem 2013! Czy Joanna wybrała już suknię ślubną? Tego na razie nie wiemy. Jedno jest jednak pewne - podczas jednego z odcinków The Real Housewifes of Miami będziemy mogli zobaczyć, jak Joanna Krupa przymierza jedną z ekskluzywnych kreacji.

Pierwsze przygotowania do ślubu Joanna Krupa postanowiła zacząć właśnie od wyboru sukni ślubnej. Modelka odwiedziła niedawno jeden z ekskluzywnych butików Chagoury Couture na Melrose Avenue w Hollywood. Długa, szyfonowa suknia, którą przymierzała Joanna, pochodzi z najnowszej kolekcji Chagoury White Collection.

Dżoana nie byłaby jednak sobą, gdyby nie próbowała wprowadzić kilku "drobnych" poprawek ;) Modelka podniosła przód sukni tak, żeby eksponował jej zgrabne, opalone nogi. Czyżby chciała się tym samym upodobnić do Anji Rubik, która na swój ślub wybrała krótką suknię z długim trenem?

Joanna Krupa postanowiła skonsultować swój wybór z fanami. Pod zdjęciem, które zamieściła na swoim oficjalnym profilu na Facebooku napisała yes or no?. Teraz czeka na wasze opinie :)

A wam, która wersja sukni podoba się bardziej?

Autor: Monika P.

Zdjęcia: BULLS facebook.com/joannakrupafanpage

Publikacja: 06.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również