szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ślub Joanny Krupy i Romain Zago będzie w telewizji!

JOANNA KRUPA zarobi na swoim ślubie 2 miliony złotych! Zobacz, jak to się robi!

Joanna Krupa, jurorka Top Model, zarobi na swoim ślubie bagatela 2 miliony złotych. Warunek jest jeden. Para powie sobie sakramentalne tak na planie reality-show The Real Housewives, emitowanego w amerykańskiej telewizji. Kontrakt ślubny został podpisany. Joanna Krupa i Romain Zago wiedzą, jak zarobić i nie wydać!

Tagi: Joanna Krupa, joanna krupa modelka, Joanna Krupa narzeczony, joanna krupa slub, joanna krupa top model, joanna krupa wikipedia, krupa joanna, Krupa reality show, romain zago

JOANNA KRUPA zarobi na swoim ślubie 2 miliony złotych! Zobacz, jak to się robi!

Ślub Joanny Krupy jeszcze w tym roku!

fot: BULLS, BULLS/Bim/Broadimage

Joanna Krupa, prowadząca Top Model i jej narzeczony Romain Zago sprzedali swój ślub za 2 miliony złotych. Takie pieniądze wyłożyła amerykańska stacja telewizyjna za prawo do transmitowania ich uroczystości w reality-show The Real Housewives. Oprócz samej ceremonii w show zostaną pokazane również przygotowania Krupy do ślubu z amerykańskim biznesmenem. Na pikantne szczegóły czekają amerykańscy widzowie The Real Housewives, którzy liczą, że to właśnie przedślubna gorączka może okazać się bardziej interesujące od finałowej uroczystości. Zdjęcia kręcone będą na obu wybrzeżach USA - w Miami i w Los Angeles.

Kto nie chciałby otrzymać 2 miliony złotych na nową drogę życia? Przyznacie Krupa i Zago mają niezwykle udany start!

Autor: AM

Zdjęcia: BULLS BULLS/Bim/Broadimage

Publikacja: 22.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również